czwartek , 20 czerwca 2024
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Prezentacja Bentley’a i Lamborghini w Sopocie, podczas spotkania Galeon Owners Club

W sopockim lokalu White Merlin, zlokalizowanym tuż przy plaży i zarazem mola, odbyło się spotkanie członków Klubu, zrzeszającego posiadaczy luksusowych jachtów motorowych z pomorskiej stoczni Galeon. Motoryzacyjnym partnerem wydarzenia były jedyny, autoryzowany przedstawiciel marek Bentley oraz Lamborghini w Polsce. 

Dealer zaprezentował łącznie cztery samochody: Bentley’a Continental GTC, Bentley’a Bentayga oraz Lamborghini Huracan EVO i Urus. Najciekawszą prezentacją był pierwszy pokaz w Trójmieście najnowszego wydania SUV’a od Bentleya.

Spotkanie o nazwie Galeon Owners Club organizowane są cyklicznie już od wielu lat. Ich celem jest integracja pomiędzy nabywcami jednostek marki Galeon, a także promowanie tego typu aktywności – korzystania z luksusowych jachtów motorowych.

Ten rewolucyjny dla marki model oferowany jest na rynku od 2015 roku. W tym roku przeszedł dość gruntowny lifting, który miał go nie tylko odświeżyć i uatrakcyjnić, ale także upodobnić do pozostałych modeli z oferty. Samochód przełamuje pewne schematy dotyczące tej szacownej, brytyjskiej marki i to w kilku dziedzinach. To pierwszy w historii pojazd uterenowiony z Crewe, a także pierwszy dostępny z silnikiem… diesla.

Niemniej zaskakujący jest drugi z zaprezentowanych SUV’ów – Lamborghini Urus. Oba samochody dostępne były do jazd testowych. Stacjonarną ekspozycję zapewniły natomiast modele sportowe: Bentley Continental GTC oraz Lamborghini Huracan Evo.

“Kolumna” ekskluzywnych samochodów próbujących dojechać do plaży przez ścieżkę rowerową, nie uszła uwadze sopockich funkcjonariuszy. Jednak po wyjaśnieniu okoliczności i powodów, samochody w eskorcie radiowozu dojechały do lokalu.

Wydarzenie miało zamknięty i kameralny charakter.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Mateusz Grzeszczuk/GDDKiA

Można już korzystać z całej obwodnicy Koszalina i Sianowa

Ostatni, blisko 5-kilometrowy fragment obwodnicy Koszalina i Sianowa w województwie zachodniopomorskim został udostępniony kierowcom. Od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *