środa , 19 stycznia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow

Profesjonalne kosmetyki samochodowe od Picuj.pl kupisz w Centrum Handlowym Riwiera

Wyspa z auto kosmetykami picuj pl w Centrum handlowym Riwiera w Gdyni-03379Auto-detailing to jedna z najszybciej rozwijających się kategorii usług w branży motoryzacyjnej. Przybywa coraz więcej firm świadczących zaawansowaną kosmetykę samochodową, ale także sami kierowcy coraz częściej podejmują się pielęgnacji swoich pojazdów we własnym zakresie. Dostęp do profesjonalnych kosmetyków i środków pielęgnacyjnych odbywał się zazwyczaj poprzez internet. Teraz, miłośnicy zadbanych samochodów, mogą zakupić wszystkie potrzebne do tego narzędzia w stacjonarnym sklepie firmy Picuj.pl, który powstał w Centrum Handlowym Riwiera w Gdyni. 

Tak zwana „wyspa” zlokalizowana jest na drugim poziomie Galerii w sąsiedztwie sklepów firmy Adidas i Media Markt. Stoisko oferuje pełen zakres kosmetyków oraz przyrządów służących do auto-detailingu.

Wśród nich są zarówno preparaty przeznaczone do czyszczenia jak i pielęgnacji. Klienci mogą także zakupić akcesoria przydatne w pracy detailera, takie jak ręczniki z mikrofibry, pędzelki do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, ale również takie dodatki odświeżacze powietrza i zapachy samochodowe.

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim cztery wiodące marki: ADBL, Soft99, Poorboy’s World oraz Shiny Garage. Są to produkty wysokiej jakości i skuteczności, ale dostępne w racjonalnych cenach – informuje Jakub Lewiński, właściciel firmy. Poza działalnością handlową, od kilku lat dysponujemy także własnym studiem detailingowym AutoRewitalizacja. To właśnie tam testowaliśmy kosmetyki, które dzisiaj oferujemy klientom poprzez sklep picuj.pl. Pozwoliło to nam osobiście przekonać się o skuteczności ich działania.

Właściciel zdradza także, że wyspa zlokalizowana w Gdyni jest pierwszą tego typu inicjatywą firmy, ale nie ostatnią.

Docelowo ma to się stać siecią handlową, obecną w całym kraju. Moim celem jest 30 tego typu sklepów zlokalizowanych w dużych miastach w całej Polsce – dodaje Jakub Lewiński.

Wyspa z auto kosmetykami picuj pl w Centrum handlowym Riwiera w Gdyni-03355

Atutem firmy, poza ofertą i hurtowymi cenami kosmetyków, jest także doświadczona kadra, która doradza klientom, które z kosmetyków najlepiej będą odpowiadać ich potrzebom, ale pomóc w tym ma także seria wideo-poradników do każdego z oferowanych produktów, które dokładnie wyjaśnią sposób użycia i zastosowanie danego specyfiku.

Wszystko już niedługo znajdzie się na naszej stronie internetowej Picuj.pl, którą cały czas sukcesywnie aktualizujemy. Informujemy o wszystkim na bieżąco na naszym Facebooku oraz Instagramie – informuje Jakub Lewiński

Sklep oferuje także własne zestawy, w których zawierają się różne kosmetyki, różnych firm, dopasowane do potrzeb konkretnych typów klientów – np. skupionych na pielęgnacji lakieru, kół lub wnętrza.

Dostępne są również vouchery podarunkowe, które mogą okazać się świetnym prezentem dla motoryzacyjnego maniaka, dbającego o swój samochód.

Wyspa Picuj.pl w Centrum handlowym Riwiera otwarta jest od godziny 10:00 do 21:00 przez cały tydzień.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Trasa S6 – w trójmieście mało optymistycznie, ale na Kaszubach prace na ukończeniu!

Budowa nowej drogi S6 tzw. Trasy Kaszubskiej, łączącej trójmiasto z Lęborkiem, to w tej chwili …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *