niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Przedpremierowy pokaz nowego Mitsubishi Outlander w Motor Centrum

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05280Nowy Outlander jest pierwszym przedstawicielem japońskiej marki zaprojektowanym według nowej koncepcji „Dynamic Shield”. Nowoczesna i agresywna stylizacja może jednak nie przez wszystkich zostać zauważona. Podobnie jak nowe rozwiązania w konstrukcji samochodu. Te jednak podobno wyraźnie odczuje się w czasie jazdy.

Nowego Outlander’a można już było zobaczyć w Trójmieście podczas Targów Motoryzacyjnych 3TM. Teraz do Gdańska trafił kolejny egzemplarz tego japońskiego samochodu z pogranicza segmentów crossover i SUV.

Zobacz również: Targi Motoryzacyjne 3TM 2015 

W czwartkowy wieczór, w salonie firmy Motor Centrum przy ulicy Miałki Szlak odbył się dla zaproszonych gości przedpremierowy pokaz.

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05358

Prezentacja odświeżonego hitu sprzedażowego marki z trzema diamentami poprzedzona została pokazem samurajskim w wykonaniu Tomasza Piotrkowicza.

Outlander w wersji modelowej na rok 2016 odróżnia się przede wszystkim zmienionym pasem przednim. Pojawiły się reflektory w technologii LED, od nowa zaprojektowany grill oraz przedni zderzak. Nowy jest również wzór 18-calowych obręczy kół oraz listwy na spodzie drzwi.

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05329

Więcej nowości zaobserwować można wewnątrz pojazdu. Podniesiono jakość użytych do wystroju materiałów, zmieniono kierownicę oraz dodano nowoczesny system łączności MMCS. Ponadto pojawiły się również nowe fotele, wykończenia boczków drzwiowych i system automatycznego przyciemniania lusterka wstecznego.

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05345

Najważniejsze i najbardziej odczuwalne zmiany są jednak niewidoczne. Konstruktorzy Outlander’a 2016 duży nacisk położyli na wyciszenie kabiny i poprawienie prowadzenia. Zastosowano elektryczne wspomaganie kierownicy, grubsze szyby w tylnych drzwiach oraz poprawiono izolację akustyczną w całym samochodzie. Samochód występuje w wersji zarówno z napędem na jedną jak i obie osie. W najbogatszej opcji wyposażeniowej Intense Pluls dostępny jest trzeci rząd siedzeń.

Zmodyfikowano także działanie bezstopniowej skrzynie biegów CVT co wpłynęło na poprawę osiągów. Dodano również systemy bezpieczeństwa łagodzące skutki kolizji czołowej, asystenta utrzymania pasa ruchu oraz adaptacyjny tempomat.

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05307

Ceny Outlander’a 2016 rozpoczynają się od 95 990 zł. Dostępne są dwa silniki – benzynowy 2.0 generujący 150 KM oraz diesel 2.2 o takiej samej mocy.

Mitsubishi Outlander Motor Centrum-05352

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *