wtorek , 13 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
mat.prasowe

„Przekonaj się na co Cię stać” podczas Porsche Driving Experience – kolejna edycja w Kamieniu Śląskim

Porsche_D_E_2017_DCD3263Marzenie z dzieciństwa staje się faktem! Sprawdź możliwości jakie dają samochody Porsche na torze wyścigowym i „przekonaj się na co Cię stać”! Porsche Centrum Sopot rozpoczęło przygotowania i dystrybucję miejsc na kolejną edycję Porsche Driving Experience na torze wyścigowym w Kamieniu Śląskim. Jest to unikatowa możliwość przetestowania całej gamy modeli Porsche pod okiem profesjonalnych instruktorów w warunkach torowych. W tegorocznej edycji przygotowano 3 formuły wydarzenia.

Porsche On Track – to formuła dla osób, które chcą poznać produkt, przetestować i poznać gamę samochodów Porsche na torze. Jest to całodniowe szkolenie. Koszt od osoby to 1000 euro netto.

Porsche Sport Driving School Warm Up – to certyfikowane szkolenie wraz z treningiem. Jest to I etap przygotowujący do prawdziwie wyścigowej jazdy. Szkolenie trwa cały dzień. Koszt uczestnictwa to 1500 euro netto od osoby.

Porsche Sport Driving School Precision – to jeszcze bardziej zaawansowane, również certyfikowane 2-dniowe szkolenie na torze wraz z treningiem – II etap jazdy wyścigowej. Adresowany jest dla klientów, którzy ukończyli I etap szkolenia lub akademie na tym poziomie, bądź dla tych którzy czują się bardzo pewnie za kierownicą. Koszt uczestnictwa to 2500 euro netto od osoby.

Tor w Kamieniu Śląskim 

Silesia Ring to profesjonalny tor wyścigowy znajdujący się w Centrum Drivingowym Porsche w Kamieniu Śląskim. Jest to najnowszy obiekt tego typu w Polsce. Posiada 7 różnych konfiguracji, z czego nitka główna liczy 3,6 kilometra. Minimalna szerokość toru wynosi 12 metrów, a najdłuższa prosta to aż 730 metrów.

Instruktorzy 

Porsche_D_E_2017_DCD1981Kadra instruktorska podczas Porsche Driving Experience to doświadczeni kierowcy, mocno związani z motorsportem:
Janusz Dudek – Lider Kadry Instruktorów Porsche Polska, licencjonowany trener z 13-letnim doświadczeniem, posiada certyfikat trenera międzynarodowego.
Maciej Bocheński – Kierowca wyścigowy i rajdowy, uczestnik Mistrzostw Polski, licencjonowany instruktor jazdy sportowej i driftingu.
Michał Kościuszko – kierowca rajdowy, uczestnik Rajdowych Mistrzostw Świata, Wicemistrz Świata Junior WRC.
Jan Niesiołowski  Instruktor Techniki Jazdy w Polsce od 2003 roku, licencjonowany zawodnik rajdowy, Wicemistrz Polski.

Porsche_D_E_2017_DCD0382

Gama samochodów Porsche udostępnianych uczestnikom szkoleń:

718 Boxter, 718 Boxster GTS, 718 Cayman, 718 Cayman GTS,
911 Carrera 4 GTS Cabriolet, 911 Carrera T, 911 GT3, 911 Targa 4 GTS, 911 Turbo S, 911 Targa 4 S, 911 Carrera Cabriolet,
Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo, Panamera 4S Sport Turismo, Panamera Turbo Sport Turismo, Panamera Turbo Executive, Panamera Turbo S E-Hybrid Sport,
Macan, Macan S, Macan S Diesel, Macan GTS, Macan Turbo, Macan Turbo z pakietem Performance,
Cayenne S, Cayenne Turbo.

Dla Czytelników Moto3m.pl, Porsche Centrum Sopot przygotowało ofertę specjalną – 20% rabatu na dowolny turnus!

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty napisz maila na adres karolina.lukaszewska@lellek.com.pl podając kod: MOTO3MPDS.

Porsche_PDE_mailing_Sopot_x2_maj_wrzesien_2

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *