piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Przyczepa jednoosiowa – wygodne i bezpieczne przewożenie ładunków

Przewożenie większych ładunków wiąże się z koniecznością zorganizowania transportu. Nie każdy jednak chce korzystać z wypożyczalni aut czy przyczep, a posiadany samochód osobowych, dla wielu rodzajów transportu, to zdecydowanie zbyt mało, by sobie poradzić. Alternatywą wartą rozważenia, jest własna przyczepa jednoosiowa.

Stosunkowo lekka i niedroga w porównaniu do innych rozwiązań, za to z pewnością przydatna. Pozwala poradzić sobie z przewożeniem większych i cięższych rzeczy, z czym możemy mieć do czynienia nie tylko podczas przeprowadzki, ale i na co dzień, prowadząc działalność gospodarczą, wymagającą transportu rozmaitych ładunków.

Przyczepa jednoosiowa – nie tylko do sporadycznego użytkowania

Najczęściej do wyboru są przyczepy jednoosiowe lub dwuosiowe. Pierwszy wybór będzie odpowiadał osobom, które mają potrzebę przewożenia sporadycznie, ale nie tylko. Prowadząc działalność gospodarczą wymagającą transportowania rozmaitych produktów, inwestycja w przyczepę jednoosiową, może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Przyczepa tego typu jest dość lekka, poza tym tańsza od dwuosiowej. Jeśli nie zachodzi potrzeba transportowania naprawdę dużych i ciężkich ładunków, przyczepa jednoosiowa, z powodzeniem spełni nasze oczekiwania. Jej niewielka masa nie będzie również wiązała się z koniecznością uzyskania dodatkowych uprawnień do prowadzenia, co jest już częste, gdy wybiera się przyczepę dwuosiową, cięższą, której masa wraz z wagą samochodu, nierzadko przekracza 3500 kg.

Na co zwracać uwagę podczas wybierania?

Wybierając przyczepę jednoosiową, należy zwrócić uwagę na jej ładowność oraz wymiary, które powinny być dopasowane do wielkości auta. Poza tym liczy się jakość wykonania, czyli konstrukcja i zastosowane materiały. Stalowa, ocynkowana rama to gwarancja, że nawet intensywna eksploatacja nie odciśnie swojego piętna na kształcie przyczepy. Nie bez znaczenia pozostają dodatkowe elementy wyposażenia, będące w stanie podnieść walory użytkowe wybranej przyczepy.

Gdzie szukać, by móc liczyć na jakość idącą w parze z ceną? Warto zapoznać się z ofertą besttrailers.eu. W razie konieczności skorzystać z fachowej porady specjalistów, którzy gwarantują kompleksową obsługę.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przygotuj swoje Porsche na wiosnę! Oferta specjalna Car Spa w Porsche Centrum Sopot

Wiosna to czas porządków, więc warto zadbać również o swoje Porsche. Porsche Centrum Sopot przygotowało …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *