poniedziałek , 8 sierpnia 2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
mat. prasowe

Ramki do tablic rejestracyjnych 3D

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wyróżnić swoją reklamę na ramce tablicy rejestracyjnej? Standardowe ramki z logo są dla Was zbyt sztampowe? To mamy dla Was ciekawy pomysł – ramki domingowe.

Ramki do tablic rejestracyjnych 3D

To co odróżnia ramki domingowe od standardowych podkładek pod tablice rejestracyjne z nadrukami, to warstwa wypukłej i transparentnej żywicy, która pokrywa nadruk.

Pełni ona dwie podstawowe funkcje:

  • estetyczną, ponieważ nadaje nadrukowi wrażenie trójwymiarowości i tworzy ciekawe efekty świetlne, co przyciąga wzrok;
  • ochronną, ponieważ żywica jest niewrażliwa na działanie promieniowania UV, dzięki czemu mamy pewność, że kolory nadruku z czasem nie wyblakną; dodatkowo warstwa domingowa trwale zabezpiecza nadruk przed działaniem pozostałych czynników atmosferycznych i warunków panujących na drogach.

Na rynku można spotkać dwa rodzaje wykończenia ramek domingowych. Pierwszą z nich jest metoda najbardziej powszechna – czyli ramki z podłużnymi naklejkami domingowymi, które nanoszone są na listwę zatrzaskową. Dzięki tej metodzie możecie wykorzystać efektowne folie do upiększenia Waszego nadruku – np. folię lustrzaną, której gładka powierzchnia działa dosłownie jak lustro, folię z efektem szczotkowanego metalu lub folię odblaskową, która sprawi, że Wasz nadruk będzie czytelny nawet w nocy.

mat. prasowe
mat. prasowe

Drugą opcją są ramki produkowane metodą Direct Doming, dostępną wyłącznie w ofercie firmy Unital z Gdańska. Polega ona na nanoszeniu nadruku bezpośrednio na listwę (bez użycia naklejki) i pokryciu zadrukowanej listwy warstwą domingową w specjalnie opracowanym przez ww. firmę procesie. Tak wykonane ramki są trwalsze, ponieważ nie ma ryzyka odpadnięcia naklejki od powierzchni listwy. To rozwiązanie dedykowane jest dla klientów, którzy nie szukają efektów niedostępnych przy produkcji ramek domingowych bez użycia folii lecz stawiają po prostu na elegancki wydruk, również w pełnym kolorze (z przejściami tonalnymi lub drukiem zdjęć włącznie).

mat. prasowe
mat. prasowe

Ramki domingowe cieszą się rosnącą popularnością, ale wciąż należą do artykułów promocyjnych klasy premium w branży samochodowej. Dzięki ramkom 3D przyciągniecie uwagę klientów oraz wzrośnie prestiż Waszej działalności!

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Rozmiar opony. Jak dobrać odpowiednie ogumienie?

Odpowiednia mieszanka gumy, rzeźba bieżnika, przeznaczenie – to tylko niektóre z czynników, które należy wziąć …

Jeden komentarz

  1. To jak wsparcie duchowe Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.