poniedziałek , 18 stycznia 2021
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Range Rover Experience Day w British Automotive Gdańsk

Range Rover Experience Day w British Automotive Gdańsk

Range Rover to elita wśród samochodów terenowych. Prestiżowe, ekskluzywne, drogie, mocne i dzielne w terenie. Komplementy wobec tych aut można by jeszcze długo wymieniać, ale najlepiej przekonać się osobiście co współczesna flota sygnowana logiem „Range Rover” ma do zaoferowania. 

Okazją do tego jest trwające dzisiaj w gdańskim salonie British Automotive Gdańsk wydarzenie o nazwie Range Rover Experience Day.

Specjalnie na tę okazję do Trójmiasta przyjechało 5 egzemplarzy najnowszych i topowych modeli z floty Range Rover’a. Szczególną uwagę przyciągają dwa z nich. Range Rover Sport w wersji SVR (Special Vehicle Operations) to najbardziej elitarna odmiana Range’a nastawiona na osiągi. Egzemplarz w czerwonym kolorze Firenze Red posiada sinik o pojemności 5.0 litrów w układzie V8 generujący moc 575 KM. Wartość tego konkretnego samochodu to ponad 857 tys. zł.

Jeszcze droższy w tegorocznej flocie Range Rover Experience Day jest model „dużego” Range Rover’a, także z silnikiem 5.0 V8 S/C, jednak minimalnie mniejszej mocy wynoszącej 565 KM. Co jednak istotniejsze w tym przypadku, jest to najbogatsza odmiana wyposażeniowa, także z rodziny SV: model SVAutobiography Dynamic. Samochód w specjalnym kolorze Meribel White – Gloss z palety zarezerwowanej dla rodziny SV ma wartość ponad 1 milion złotych!

Ponadto do jazd testowych przeznaczono najnowszego Evoque w wersji 2.0D I4 240 KM AWD Auto R-Dynamic HSE, Veler’a 2.0 Si4 300 KM R-Dynamic HSE oraz Range Rovera Sport 3.0P I6 400 KM HST.

Z możliwości przetestowania samochodów można skorzystać dzisiaj (14 listopada) do godziny 18:00 w salonie British Automotive Gdańsk przy ulicy Abrahama 5 w Gdańsku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Trasa Kaszubska rośnie w oczach

Trwa budowa Trasy Kaszubskiej w Gdyni. Choć śnieg solidnie przysypał Karwiny, Wielki i Kack i ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *