sobota , Grudzień 14 2019
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Range Rover Experience Day w British Automotive Gdańsk

Range Rover Experience Day w British Automotive Gdańsk

Range Rover to elita wśród samochodów terenowych. Prestiżowe, ekskluzywne, drogie, mocne i dzielne w terenie. Komplementy wobec tych aut można by jeszcze długo wymieniać, ale najlepiej przekonać się osobiście co współczesna flota sygnowana logiem „Range Rover” ma do zaoferowania. 

Okazją do tego jest trwające dzisiaj w gdańskim salonie British Automotive Gdańsk wydarzenie o nazwie Range Rover Experience Day.

Specjalnie na tę okazję do Trójmiasta przyjechało 5 egzemplarzy najnowszych i topowych modeli z floty Range Rover’a. Szczególną uwagę przyciągają dwa z nich. Range Rover Sport w wersji SVR (Special Vehicle Operations) to najbardziej elitarna odmiana Range’a nastawiona na osiągi. Egzemplarz w czerwonym kolorze Firenze Red posiada sinik o pojemności 5.0 litrów w układzie V8 generujący moc 575 KM. Wartość tego konkretnego samochodu to ponad 857 tys. zł.

Jeszcze droższy w tegorocznej flocie Range Rover Experience Day jest model „dużego” Range Rover’a, także z silnikiem 5.0 V8 S/C, jednak minimalnie mniejszej mocy wynoszącej 565 KM. Co jednak istotniejsze w tym przypadku, jest to najbogatsza odmiana wyposażeniowa, także z rodziny SV: model SVAutobiography Dynamic. Samochód w specjalnym kolorze Meribel White – Gloss z palety zarezerwowanej dla rodziny SV ma wartość ponad 1 milion złotych!

Ponadto do jazd testowych przeznaczono najnowszego Evoque w wersji 2.0D I4 240 KM AWD Auto R-Dynamic HSE, Veler’a 2.0 Si4 300 KM R-Dynamic HSE oraz Range Rovera Sport 3.0P I6 400 KM HST.

Z możliwości przetestowania samochodów można skorzystać dzisiaj (14 listopada) do godziny 18:00 w salonie British Automotive Gdańsk przy ulicy Abrahama 5 w Gdańsku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe radiowozy dla gdańskich policjantów

Gdańscy policjanci dostali dzisiaj siedem nowych radiowozów. Pięć pojazdów służbowych zostało pozyskane dzięki wparciu gdańskiego ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *