Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Reklama

Reklama w portalu Moto3m.pl to gwarancja dotarcia do wielu Klientów w sposób szybki, wygodny i skuteczny. Każdego miesiąca naszą stronę odwiedza blisko 20 000 unikalnych użytkowników (dane z Google Analytics za miesiąc kwiecień 2018) zainteresowanych tematyką związaną z motoryzacją w regionie Trójmiasta. Nasze publikacje „linkowane” są także na naszym profilu w portalu społecznościowym Facebook, który regularnie śledzi już ponad 5400 osób.

Z naszych usług reklamowych korzystały między innymi firmy:
BMG Goworowski
Porsche Centrum Sopot
BMW MINI Zdunek
Volkswagen Plichta
Audi Centrum Gdańsk
Mercedes-Benz Witman

Renault Zdunek
K&K Wojtanowicz
PHU Zdanowicz

Honda Plaza
Unique-Cars
Toyota Chwaszczyno
Skoda Lellek
Peugoet Polska
Ford Polska
Skoda Polska
Bridgestone
Volvo Polska
PomiarPaliwa.pl
Toyota Carter Gdańsk
Nissan ZDUNEK KMJ
Mercedes-Benz Grupa Wróbel
Auto Plus Centrum Motoryzacyjne

Naszym Klientom proponujemy różne rozwiązania marketingowo – reklamowe.

Banery reklamowe:

Moto3m reklama rozmieszczenie banerowSkuteczna i trwała forma zaprezentowania swojej działalności na łamach portalu Moto3m.pl. Kształt, treść, oraz formy multimedialne ustalane są indywidualnie. Banery mogą być zlokalizowane w różnych miejscach na stronie głównej (maksymalnie 3 banery w rotacji w jednym położeniu) oraz zawarte w artykułach, według poniższego wzorca:

1)Baner główny – wyraźny, duży, zawsze widoczny, wyświetlanej na każdej podstronie. Preferowany rozmiar to 750 x 200 px.

2)Baner boczny – wyświetlany zawsze w panelu bocznym, po lewej stronie, portalu i na każdej podstronie. Preferowany rozmiar to 300 x 250 px.

3)Baner między wiadomościami – umiejscowiony pomiędzy aktualnościami (ostatnio opublikowanymi), wyświetlany na stronie głównej. Preferowany rozmiar to 750 x 100 px.

 

Ponadto, oferujemy baner nad artykułami, wyświetlany nad każdym z artykułów, nie wyświetlany na stronie głównej:

Baner nad artykułami

Ponadto, możemy zaoferować baner typu „zdjęcie w tle” – wyświetlany na każdej podstronie portalu z aktywnym linkiem do strony Klienta.

Baner - zdjecie w tle

INNE FORMY REKLAMY:

Artykuł sponsorowany: 

Pisany indywidualnie i wedle życzenia dla każdego z Klientów lub dostarczony przez Zleceniodawcę. Opatrzony przynajmniej kilkoma zdjeciami, mapką lokalizacyjną oraz dokładną ofertą i innymi informacjami zgodnie z życzeniami Reklamowdawcy. Podstawowa treść do 3000 znaków, na życzenie Klienta może zostać wydłużona.

Sesje zdjęciowe:

Oferujemy także wykonywanie profesjonalnych sesji zdjęciowych – pojazdów, budynków oraz wnętrz salonów samochodowych, serwisów i innych obiektów związanych z motoryzacyją.

Przykłady zdjęć możecie Państwo zobaczyć w dziale GALERIA

Film reklamowy:

Realizujemy krótkie spoty reklamowe trwające od 30 sekund do 2 minut (lub więcej w przypadku takiej potrzeby), a także reportaże z wydarzeń w Państwa firmie. Filmy nagrywane są w rozdzielczości Full HD, z podkładem muzycznym i możliwym dodatkowo – lektorskim.
Przykład naszej realizacji: https://www.youtube.com/my_videos?o=U

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani reklamą w portalu Moto3m.pl zapraszamy do kontaktu pod adresem: redakcja@moto3m.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *