środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
mat.prasowe (fot. Piotr Wittman)

Reporter MB Witman – cykl programów dealera Mercedes-Benz Witman

mat.prasowe (Fot. Piotr Wittman)
mat.prasowe (fot. Piotr Wittman)

Nowe modele marki Mercedes-Benz testowane przez kobiety to propozycja dilera z Gdańska-Oliwy, firmy Witman. „Reporter MB Witman” to cykl programów dedykowany wszystkim fanom marki. Do współpracy lokalny diler zaprosił Olgę Kozierowską, dziennikarkę i założycielkę organizacji Sukces Pisany Szminką.

Mercedes-Benz jako jedna z pierwszych marek samochodowych na świecie zrobiła ukłon w stronę kobiet. Stuttgarcka marka segmentu Premium doceniła potencjał, a także ogromną rolę zarówno w życiu jak i w biznesie swoich klientek. Stały się one inspiracją do stworzenia projektu She’s Mercedes.

Postanowiliśmy podążyć tą ścieżką, ponieważ uważamy, że na każdym kroku i bardzo mocno należy doceniać kobiety – mówi Olga Witman, Prezes Zarządu Mercedes-Benz Witman.

Projekt She’s Mercedes stał się dla nas swoistą iskrą, by stworzyć cykl programów „Reporter MB Witman” i pokazać go szerszemu gronu odbiorców. Zależało nam, aby prezenterką była oczywiście kobieta – dodaje Olga Witman.

Za nami pierwsze odcinki, w których rolę reporterki wciela się Olga Kozierowska. Dziennikarka i założycielka organizacji Sukces Pisany Szminką, która wspiera kobiety i motywuje je do pozytywnych zmian w życiu. Olga Kozierowska w każdym odcinku nie tylko prezentuje nowe modele Mercedesa, ale także testuje ich funkcjonalność oraz sprawdza nowe rozwiązania technologiczne.

– „Reporter MB Witman” to nowość na trójmiejskim rynku motoryzacyjnym, a nas cieszy fakt, że po raz kolejny pokazujemy, iż jesteśmy pionierami w tej dziedzinie – mówi Olga Witman.

Kolejne odcinki będą prezentowane na kanale YouTube Mercedes-Benz Witman, a także na profilach dilera na portalach społecznościowych.

Źródło: Mercedes-Benz Witman

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Uwaga na strefy! Straż Miejska w Gdańsku przypomina kierowcom o zasadach ruchu w rejonie Głównego Miasta

W rejonie Głównego Miasta w Gdańsku funkcjonują jednocześnie cztery strefy, w których obowiązują szczególne zasady …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *