BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Volvobanergrudzie2022750x200
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Restauracja z widokiem na elektryki – SilverStar w Mercedes-Benz BMG Goworowski

Salony samochodowe bywają galeriami sztuki, miejscami szkoleń, a nawet placami zabaw. Zdarza się również tak, że zamieniają się w restauracje, ale zwykle ma to miejsce podczas premier nowego modelu i trwa to zazwyczaj tylko jeden wieczór. W Gdyni, w salonie Mercedes-Benz BMG Goworowski jest inaczej.

Właściciel firmy – Bogdan Goworowski zawsze chciał i poszukiwał nietypowych rozwiązań dla swojego biznesu, którymi mógłby zaskoczyć, a na pewno zadowolić swoich klientów. Wraz z otwarciem nowego salonu w 2020 roku zaoferował wiele nowych rozwiązań. Wśród nich była między innymi własna restauracja SilverStar ulokowana na drugiej kondygnacji potężnego obiektu.

Silver Star powstało z chęci stworzenia niepowtarzalnej i nietuzinkowej przestrzeni dla osób, które cenią sobie stylowe, wygodne i eleganckie wnętrze, obsługę na najwyższym poziomie oraz bogate doznania smakowe. Stawiamy na dobro i komfort odwiedzających nas gości, zadbamy by każda wizyta w naszej restauracji była zmysłowym przeżyciem na wielu poziomach – czytamy na oficjalnej stronie internetowej restauracji.

Prócz nietuzinkowej lokalizacji i klimatu jaki tworzy restauracja w takim miejscu, do dyspozycji są jeszcze dwie sale, dedykowane różnego rodzaju wydarzeniom, takim jak konferencje, spotkania firmowe i wydarzenia okolicznościowe. Obie sale posiadają wyjście na taras, z którego rozpościera się widok na miasto i w oddali na Zatokę. Atmosferę niepowtarzalności miejsca kreuje również obecność Mercedesów, wzbogacających poczucie szyku.

Nasza kuchnia to laboratorium, w którym kształtują się pomysły, gdzie starannie wyselekcjonowane składniki łączą się w dążeniu do innowacji, z poszanowaniem lokalnych i regionalnych tradycji. Produkty są wysokiej jakości, pełne świeżości, pochodzą z najlepszych źródeł. Dania serwowane są z należytą starannością, podane w pięknym stylu. Silver Star to restauracja z kuchnią Fusion, co oznacza niecodzienne połączenia produktów i autorskie receptury szefa kuchni sprawiające, że serwowane dania są wyjątkowe, wykwintne i smaczne.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *