niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Rodzina Mercedesa Klasy A bogatsza o nowe limuzyny

Mercedes-Benz Klasa A w różnych wersjach nadwoziowych w Mercedes-Benz Witman-01712W salonach Mercedes-Benz jest już dostępna prawie cała gama nowego wcielenia Mercedesa Klasy A, który zadebiutował w wersji 5-drzwiowego hatchback’a w ubiegłym roku. W tym, dołączyła sportowa odmiana A35 AMG, a od kilku tygodni w salonach pojawiają się także dwie wersje sedan tego modelu. 

Pierwszym jest CLA, czyli 4-drzwiowa limuzyna bazująca na Klasie A, o sportowym charakterze. Drugi model to Klasa A Limuzyna, będąca nowością w ofercie, która wcześniej nie była oferowana w żadnej generacji Klasy A.

Oba modele powstały z myślą o młodszych klientach, chcących posiadać limuzynę od Mercedes, ale nie koniecznie dużej wielkości. Różnice stylistyczne są wyraźne, podobnie jak i wymiarowe. CLA jest zdecydowanie dłuższe od Klasy A Limuzyny, bo aż o 13 centymetrów, ale posiada taki sam rozstaw osi. Pod względem szerokości, samochody dzielą 3 cm – szersze jest CLA, jest ono także niższe od Klasy A Limuzyny. Przekłada się to oczywiście na ilość przestrzeni i komfort podróżowania.

Mercedes-Benz Klasa A w różnych wersjach nadwoziowych w Mercedes-Benz Witman-01694

Znacząca różnią są także bezramkowe drzwi w modelu CLA oraz inny kształt nadwozia. Również przody obu modeli różnią się między sobą kształtem zderzaków i reflektorów.

Klasa A Limuzyna kosztuje od 113 300 zł , CLA jest bazowo o 12 000 zł droższe.

Do rodziny Klasy A dołączy jeszcze kombi o nazwie CLA Shooting Brake.

Inną nowością, która zadomowiła się już w AMG Brand Center Gdańsk jest model A35 AMG.
Inną nowością, która zadomowiła się już w AMG Brand Center Gdańsk jest model A35 AMG.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *