czwartek , 20 czerwca 2024
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

‘Rodzinne” spotkanie w MINI Zdunek

Każdy pozytywny powód i sposób, aby spotkać się ze swoimi klientami jest dobry! Szczególnie, jeśli dotyczy to marki MINI, która bardzo mocno utożsamia się z nabywcami swoich samochodów. Prężnie działa w tej kwestii także lokalny przedstawiciel – firma MINI Zdunek. Coroczna parada, wydarzenia na torach wyścigowych, a teraz także – po raz pierwszy – tak zwane rodzinne spotkanie.

W sobotę 18 lutego w gdyńskim salonie przy Druskiennickiej 1A zorganizowano spotkanie dla rodzin. Samochody tym razem były tylko tłem, a najważniejszą częścią były wykłady.

Spotkaliśmy się w salonie po to, żeby zobaczyć kto należy do naszej rodziny MINI. Ta rodzina jest bardzo liczna, o tym wszyscy wiemy, ale tym razem przygotowaliśmy szereg atrakcji związanych z zakresem bezpieczeństwa. Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie podczas jazdy, stąd wziął się pomysł na kurs montowania fotelików samochodowych oraz kurs pierwszej pomocy – mówi Barbara Marwińska – Hansson, Specjalista ds. Marketingu i PR MINI Zdunek.

Pierwszy z nich dotyczył przewożenia dzieci – od podstaw, czyli sugestie dla kobiet w ciąży w jaki sposób siedzieć za kierownica i jak się zachowywać. Instruktor wyjaśnił jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja za kierownicą, przypomniał o zalecanych przerwach podczas dłuższej podróży. Wyjaśniono jakie siły i w jaki sposób działają na ciało młodego człowieka podczas wypadku oraz jak prawidłowo monitować fotelik. Druga część, prowadzona przez ratownika medycznego poświęcona była pierwszej pomocy – od drobnych otarć, po ratowanie życia. Trzecia część warsztatów, trochę “bonusowa”, skierowana była do kobiet – to porady stylistyki na temat ubioru w ciąży.

Spotkanie było również okazją do poznania i przejechania się samochodami marki MINI.

Odbyły się również jazdy testowe. Przypominam też, że mamy w naszym salonie szeroką gamę samochodów dostępnych od ręki – informuje Artur Gliwa, Brand manager MINI Zdunek. Przygotowaliśmy w tych dniach, także specjalne oferty na nasze dostępne samochody. Była to idealna okazja, aby dołączyć do MINI rodziny – podsumowuje. 

W tym roku czeka nas kilka nowości od tego brytyjskiego producenta. Przede wszystkim poznamy nowe wcielenie najbardziej charakterystycznego modelu, czyli małego Hatch’a, który będzie pierwszym zaprojektowanym od podstaw modelem elektrycznym spod znaku MINI. Dołączy do niego z czasem również usportowiona wersja JCW oraz Cabrio. 2023 to także ostatni rok rynkowej kariery modelu Clubman.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Fot. Mateusz Grzeszczuk/GDDKiA

Można już korzystać z całej obwodnicy Koszalina i Sianowa

Ostatni, blisko 5-kilometrowy fragment obwodnicy Koszalina i Sianowa w województwie zachodniopomorskim został udostępniony kierowcom. Od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *