poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Maserati Pietrzak

Rosną szanse na salon Maserati w Trójmieście

Gorącą wiadomością wczorajszego dnia w temacie dealerstw w Polsce, była informacja o uzyskaniu autoryzacji na sprzedaż samochodów marki Maserati, przez Grupę Pietrzak z Katowic. Paradoksalnie, zwiększa to szansę na powstanie przedstawicielstwa tej marki w Trójmieście.

Grupa Pietrzak to silna marka, która na Śląsku handluje samochodami Renault, Dacia, Peugeot oraz Ferrari. Szczególnie tej ostatniej marce, zbudowała w Polsce mocną pozycję.

Zobacz również: Ferrari na Pomorzu

Ogłoszona wczoraj oficjalnie informacja o uzyskaniu przez nią autoryzacji na sprzedaż Maserati, zwiększa tym samym szansę na powstanie kolejnego takiego obiektu w Trójmieście.

Aktualnie jedyny salon tej marki znajduje się w Warszawie. Kiedy powstanie kolejny w Katowicach, naturalne wydaje się zagospodarowanie „luki” w sieci handlowej tej marki na północy naszego kraju, czyli najbardziej prawdopodobne miejsce to Trójmiasto.

Zobacz również: Prezentacja Maserati w Gdańsku

Importerem Maserati do Polski jest firma Chodzeń z Piaseczna pod Warszawą. Jej prezes, Piotr Chodzeń, wielokrotnie przedstawiał plany mówiące o zagospodarowaniu najpierw Polski południowej, a następnie północnej. Wygląda na to, że te przywidywania właśnie się ziściły. Następną lokalizacją w kolejce po salon sprzedaży tej marki wydaje się więc… Trójmiasto.

Zobacz również: Warszawski luksusu coraz bliżej Trójmiasta

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Raport] Budowa drogi ekspresowej S6

Przedstawiamy nagranie wideo, przedstawiające zaawansowanie prac na budowie drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk, na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *