niedziela , 28 lutego 2021
Slider

Salon Citroen’a powstaje w Rumi

JD kulej buduje salon Citroena w Rumi -2073Nowa marka w portfolio Grupy JD Kulej – czyli Citroen, wkrótce doczeka się nowego salonu. Na te potrzeby zaadoptowany zostanie obiekt, który dealer posiada w Rumi. Dotychczas funkcjonowało tam przedstawicielstwo Peugeot, a aktualnie trwają tam prace modernizacyjne w celu zaadoptowania budynku dla marki Citroen. 

Citroen przez długie lata posiadał w Trójmieście dwa odrębne przedstawicielstwa. Jedno nadal działa w Gdyni, natomiast gdański przedstawiciel zniknął z trójmiejskiego rynku w niejasnych okolicznościach 2 lata temu.

JD kulej buduje salon Citroena w Rumi -2061

 

Zobacz również: Auto-Postek bez Citroen’a

Poszukiwania nowego przedstawiciela trwały dość długo, ale wybór wreszcie padł na doświadczony podmiot, dodatkowo związany z siostrzaną marką – Peugeot.

Planowany termin zakończenia prac modernizacyjnych to koniec maja. Regularna sprzedaż Citroen’ów w Rumi planowana jest na czerwiec 2018 roku.

Grupa JD Kulej to uznana marka na trójmiejskim rynku, która od niedawna obecna jest także w Olsztynie. Firma reprezentuje marki Peugeot, KIA, oraz Ford.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Northvolt zbuduje w Gdańsku największą w Europie fabrykę systemów magazynowania energii

Już w 2022 roku w Gdańsku swoją produkcję otworzy nowa fabryka. Razem z zakładem produkcyjnym …

Jeden komentarz

  1. janowicz.bartek

    Bardzo fajnie, że stawiają na rozwój. Jakiś czas temu właśnie wypożyczałem w Panek nowy model Citroena i widać po ich modelach spore zmiany i duży rozwój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *