poniedziałek , 20 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec

Salon Nissan Zdunek KMJ w Gdańsku teraz nowocześniejszy i bardziej przyjazny klientom

Nissan Zdunek KMJ - odświezony salon w Gdańsku-1400270Kolejny salon Nissana w Polsce zakończył swoją metamorfozę – firma ZDUNEK KMJ otworzyła w Gdańsku podwoje zmodernizowanego obiektu, zgodnego z nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej marki.

Opracowana przez Nissana koncepcja zakłada nie tylko modyfikację wystroju wnętrza obiektu, ale przede wszystkim koncentruje się na nowatorskim podejściu do obsługi klienta w otwartej i dynamicznej przestrzeni. Projekt stanowi rewolucję w zakresie sprzedaży detalicznej i przesuwa granice w branży motoryzacyjnej wkraczając w erę elektroniki i multimediów. Nowoczesne narzędzia sprzedaży, interaktywność, a także angażująca klienta zaawansowana technologia zmieniają sposób postrzegania marki i oferowanych modeli, natomiast dla klientów będą przyjemnym doświadczeniem.

Nissan Zdunek KMJ - odświezony salon w Gdańsku-1400269

Salon po generalnej modernizacji łączy nowoczesność i design. Wygospodarowano w nim miejsce na ekspozycję 6 samochodów – w tym wielokrotnie nagradzanych crossoverów oraz samochodów miejskich, wyposażonych w szereg praktycznych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniających bezpieczeństwo oraz wysoki komfort podróżowania.

Zobacz również: [WIDEO] Uroczyste otwarcie salonu Nissan Zdunek KMJ w nowej odsłonie

Spełniając najnowsze standardy marki stacja dealerska ZDUNEK KMJ dołączyła do grona dziewięciu autoryzowanych punktów sprzedaży i serwisu samochodów elektrycznych Nissana w Polsce, a wśród nich Nissana LEAF będącego najpopularniejszym samochodem elektrycznym na świecie. Na terenie obiektu została zainstalowana najnowocześniejsza szybka ładowarka CHAdeMO, pozwalająca naładować akumulatory samochodu od 0 do 80 procent w czasie zaledwie 30 minut. Możliwość ładowania zapewniona jest przez całą dobę podróżującym po Trójmieście Nissanom z napędem elektrycznym.

Nissan Zdunek KMJ - odświezony salon w Gdańsku-1400267

Modernizacja obiektu wpłynęła na zmiany zarówno w salonie, jak i w serwisie. Dotychczas funkcjonujące w osobnym budynku biuro obsługi posprzedażnej oraz dział części zamiennych zostały połączone z działem sprzedaży w głównym budynku. Poza usługami związanymi ze sprzedażą i serwisem obiekt oferuje także kompleksową obsługę w zakresie odkupu samochodów używanych, autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy, a także stację kontroli pojazdów, w której można wykonać przegląd techniczny pojazdu. Na miejscu oferowane są także usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego, leasingu i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Wraz z otwarciem nowego obiektu firma ZDUNEK KMJ stawia na jeszcze wyższą jakość obsługi, zapewnienie większego komfortu klientom oraz ciągły rozwój w przyszłości.

Salon Nissan ZDUNEK KMJ jest szesnastym obiektem w Polsce, który dostosował się do standardów Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej marki. Do końca roku 2018 program transformacji ma zapewnić spójność obsługi w całej sieci dealerskiej Nissana liczącej 2 500 punktów w Europie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Poczuj francuski styl – Dni Otwarte w salonie Peugeot Zdunek

Wystrój, ubiór i przysmaki – w salonie Peugeot Zdunek w Gdańsku zapanował francuski styl. Dealer …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *