poniedziałek , 8 sierpnia 2022
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Samochód w firmie – Renault Megane

RENAULT jest wiodącą marką w sprzedaży samochodów klientom instytucjonalnym. Strategia sprzedaży samochodów dla Flot to nie tylko zapewnienie atrakcyjnego produktu, ale także zapewnienie rozwiązań gwarantujących profesjonalną obsługę posprzedażną. Dzięki temu klient ma poczucie bezpieczeństwa gwarantowanego marką Renault.

Wśród modeli najczęściej wybieranych przez klientów firmowych jest Renault Megane w wersji kombi. Samochód ten wyróżnia szeroka gama silników, charakteryzujących się niskim zużyciem paliwa, a jednocześnie zapewniająca komfort dynamicznego podróżowania.

Renault Megane - auto dla firmy od Renault Zdunek -06050

Ponadto osoby decydujące o zakupie samochodów do firmy kierują się zapewnieniem bezpieczeństwa swoim pracownikom i w tym aspekcie Renault Megane spełnia najwyższe standardy. Bezpieczeństwo dla marki Renault było od zawsze priorytetem i w Polsce od dłuższego już czasu firmy zaczęły zwracać coraz większą uwagę na ten aspekt.

Renault Megane - auto dla firmy od Renault Zdunek -06034Dodatkowo Renault Megane to charakterystyczny nowoczesny design, który niejednokrotnie staje się wizytówką firmy. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości przy wykończeniu wnętrza pojazdu, nowoczesna technologia ułatwiająca i uprzyjemniająca jazdę kierowcy – to kolejne elementy , które sprawiają, że model ten jest tak atrakcyjnie postrzegamy przez firmy. Na wyróżnienie zasługują: system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków, system wspomagania parkowania (Easy Park Assist), system kontroli martwego pola, aktywny regulator prędkości. Ponadto użytkownicy bardzo dobrze oceniają system multimedialny Renault Megane - auto dla firmy od Renault Zdunek -06094R-link 2, za pomocą którego kierowca ma pełny dostęp do multimediów, takich jak telefon, radio, nawigacja , poczta elektroniczna czy aplikacje mobilne. System ten pozwala w bardzo intuicyjny sposób sterować silnikiem, układem kierowniczym, oświetleniem i klimatyzacją.

Samochody w firmie muszą nie tylko ładnie wyglądać i zapewniać komfort jazdy, ale przede wszystkim być niezawodne. Renault Megane od wielu już lat utrzymuje się w czołówce rankingów niezawodności. Jest to kolejny bardzo ważny argument przy wyborze tego modelu. Ponadto Renault zapewnia programy obsługi posprzedażnej takie jak Karta Flotowa, która gwarantuje klientom stały poziom rabatów, a tym samym możliwość ustalenia stałego budżetowania floty.

Ważnym aspektem wyboru pojazdów do firm jest również finansowanie. W przypadku Renault Megane mamy możliwość zastosowania standardowych form finansowania takich jak kredyt, leasing czy najem, ale możemy również skorzystać ze specjalnych programów np. Renault Biznes Plan. Każdorazowo dział finansowania w Koncesji Zdunek proponuje produkt odpowiadający potrzebom klienta.

Renault Megane - auto dla firmy od Renault Zdunek -06064

Warto zauważyć, że wybór samochodu do firmy to bardzo skomplikowany proces. Koncesja Zdunek posiada wyspecjalizowany zespół, który swoim doświadczeniem służy pomocą każdemu klientowi w zależności od jego profilu działalności.

Renault MEGANE zdobyło tytuł Auta Flotowego 2017 roku w segmencie C w Profesjonalnym Teście Flotowym SKFS.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autobusy elektryczne dla gdańskiej komunikacji. Umowa z firmą MAN na 18 pojazdów podpisana

Nowa era w historii komunikacji miejskiej w Gdańsku. Za kwotę 62 mln zł Miasto zakupi …

2 komentarze

  1. my jako firmówkę peugeota 5008 kupiliśmy, ale auto wypas. Fotele z masażem, czujniki parkowania, my wzielismy tez pakiet visiopark. Ostatnio jechaliśmmy nim do Holandii to wygoda niesamowita, włącza się tempomat i płynie po tej drodze

  2. jak na razie to wypożyczałem w Panek jedynie Renault Clio i też bylem zadowolony z niego. Miał i fajne możliwości i fajne wyposażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.