niedziela , 16 stycznia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_XC60
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_Peugeot_750x200
moto3m_KIA_750x200
moto3m_Citroen_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Volvo Drywa

Samochody, które zachwyciły jurorów: Volvo XC40 oraz XC60 dostępne w salonach DRYWA ADV

XC40 to pierwszy model Volvo, który otrzymał w tym roku prestiżową nagrodę Car of the Year. Większy model, XC60, może pochwalić się tytułem World Car of the Year. Te dwa nowe SUV-y są teraz dostępne od ręki w salonach DRYWA w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 410 oraz Gdyni przy ul. Parkowej 2. Modele te wpisują się w najnowsze rynkowe trendy, zachwycając niepowtarzalną stylizacją nadwozia typu SUV, bogatym wyposażeniem, mającym zarówno wpływ na komfort podróży, jak i jej bezpieczeństwo oraz jakością właściwą segmentowi premium.

Bezpieczny wybór

Nowe Volvo XC60 uzyskało najwyższy 5 – gwiazdkowy wynik poziomu bezpieczeństwa podczas testów zderzeniowych przeprowadzanych przez organizację Euro NCAP – w poszczególnych kategoriach XC60 uzyskało najlepsze wyniki spośród wszystkich samochodów przebadanych przez tę instytucję w 2017 roku. Auto wyposażono w liczne systemy wspierające kierowcę, które są m.in. w stanie utrzymywać samochód na pasie ruchu, w bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Co więcej, w sytuacji potencjalnego zagrożenia montowany seryjnie system City Safety nie tylko automatycznie ostrzeże kierowcę o zbliżającej się przeszkodzie, ale jeśli nie zostanie podjęta odpowiednia reakcja, sam zahamuje w bezpieczny sposób, tak aby uniknąć kolizji bądź maksymalnie złagodzić jej skutki. Zaawansowanie technologiczne systemu pozwala na automatyczne wykrywanie innych pojazdów, pieszych, rowerzystów, a nawet dużych zwierząt.

Fot. Volvo Drywa
Fot. Volvo Drywa

Laureaci

W świecie motoryzacji rok 2018 zapamiętany zostanie jako rok dominacji marki Volvo. Nowe Volvo XC60 oraz jego mniejszy brat XC40 zostały docenione przez grono ekspertów motoryzacyjnych otrzymując prestiżowe nagrody. XC60 wyróżniono tytułem World Car of The Year 2018 na salonie samochodowym w Nowym Jorku, zaś XC40 otrzymało tytuł Europejskiego Samochodu Roku 2018 podczas oficjalnej gali COTY na salonie w Genewie.

Na miarę Twoich potrzeb

Gama obecnie dostępnych modeli Volvo sięga aż 12 aut dopasowanych do różnych potrzeb i oferujących rozmaite możliwości przewozowe. Aż 7 z nich to modele o najpopularniejszym na rynku podwyższonym nadwoziu umożliwiającym zarówno komfortową podróż w miejskiej dżungli, jak i płynne przebrnięcie przez lekki teren – SUV oraz Cross Country. Dodatkowo, specjaliści DRYWA ADV doradzą, które akcesoria wybrać, tak by były dopasowane zarówno do Twojego nowego Volvo, jak i stylu życia.

Kupuj mądrze

Wybierając swoje przyszłe auto warto brać pod uwagę całkowity koszt posiadania pojazdu przez cały okres jego użytkowania. Ma na to wpływ niezawodność, zastosowane technologię, procedurę serwisowe, koszt zakupu oraz utrata wartości. Samochody marki Volvo dysponują jednymi z najkorzystniejszych wskaźników TCO, dzięki czemu coraz częściej trafiają do dużych korporacyjnych flot, jak również parków maszyn małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcamy do zakupu samochodów dostępnych od ręki oraz składania zamówień na auta skonfigurowane wedle własnego gustu.

Fot. Volvo Drywa
Fot. Volvo Drywa

XC60 już od 589 zł miesięcznie

Specjalnie dla klientów zainteresowanych najnowszym modelem Volvo XC60 D3 R-Design przygotowaliśmy ofertę specjalną wynajmu długoterminowego na okres 24 miesięcy. Przy wpłacie własnej na poziomie 10% wartości auta, oraz przebiegu rocznym do 30 000 km koszt miesięczny to jedynie 589 zł netto.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Odświeżony Ford Fiesta w salonie FordStore Euro-Car

Odświeżony Ford Fiesta doczekał się wielu zmian z zewnątrz oraz kilku modernizacji w środku. Gama …

Jeden komentarz

  1. Pożyczałem niedawno roczne Volvo w Panek i faktycznie fajnie się nim jeździło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *