niedziela , 17 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

Seaside Event 2018 w Pucku – wyjątkowy zlot, w wyjątkowym miejscu

SeaSide Event 2018 w Pucku-3455Ponad 50 wyjątkowych, starannie wyselekcjonowanych samochodów, zaprezentowanych w pięknej scenerii puckiej mariny. Kolejna, świetnie zorganizowana edycja Seaside Event, potwierdza wysoką pozycję tej imprezy w kalendarzu spotkań miłośników stunningowanych samochodów i z całą pewnością umacnia jej wizerunek jako jednej z najatrakcyjniejszych w regionie, a także liczącej się w skali kraju. 

Impreza, mimo statycznego charakteru, dzięki inwencji organizatorów z DreamVAG, była niezwykle atrakcyjna nie tylko dla uczestników, ale również dla widzów.

Piękna lokalizacja, okazała się idealnym miejscem pod kątem organizacyjnym. Pomimo, że impreza miała charakter zamknięty, umiejscowienie jej w takim miejscu pozwoliło mieszkańcom i turytom oglądać wszystkie eksponowane samochody z pobliskiego molo, ale także tarasów budynków okalających marinę. Dzięki temu, mieli oni również okazję „uczestniczyć” w konkursach dla uczestników zlotu.

SeaSide Event 2018 w Pucku-3378

Odstępstwem od tego była sobota, kiedy między godziną 12:00 a 15:00 możliwy był odpłatny (10 zł) wstęp także dla gości, którzy chcieli z bliska zobaczyć samochody.

Wśród nich, dominowały produkty z rodziny Volkswagena. Liczne Golfy różnych wersji i generacji, modele Polo, Jetta, Passat, klasyczne Corrado, a także Skody, SEAT’y, Porsche oraz wiele Audi. Przyjechały również BMW, Mercedesy, ciekawie zmodyfikowana Toyota Celica, a także klasyki, takie jak Polonez, Wartburg czy Garbus.

Przeróbki dokonane w samochodach to zarówno zmiany wizualne, jak i mechaniczne. O zaawansowaniu świadczyć może np. jeden z najmocniejszych eksponowanych samochodów – Audi TT R30T o mocy 700 KM. Nie wiele słabsze było również Audi S3, legitymujące się mocą aż 600 KM.

Podczas Seaside doświadczyć można było różnych tuningowych trendów. Byli miłośnicy STATIC’a, bezkompromisowego AIR’a oraz klasyków jak i kontrowersyjnych SLEEPER’ów.

SeaSide Event 2018 w Pucku-3410

Większość uczestników pochodziła z Pomorza, ale byli wśród nich także mieszkańcy innych regionów kraju. Sielankowa, plażowa atmosfera, doprawiona piękną, słoneczną pogodą zbudowała wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci.

SeaSide Event 2018 w Pucku-3451O doskonałą zabawę zadbali organizatorzy, którzy regularnie serwowali zarówno uczestnikom jak i widzom, kolejne atrakcje. Wśród nich były prezentacje produktów do kosmetyki samochodowej, konkursy typu car limbo – na najniższy samochód zlotu, a także „straszenie mew”, czyli pokaz głośności silników i układów wydechowych.

Impreza trwała od piątku 1 czerwca do niedzieli 3 czerwca.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Asfalt LOTOSU redukujący smog ma trafić na drogę w pow. ostródzkim

LOTOS Asfalt i Samorząd Powiatu Ostródzkiego chcą zbudować doświadczalny odcinek drogi z asfaltem redukującym smog. …

Jeden komentarz

  1. dziękuję za uchwycenie mnie i kolegi ✌️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *