BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
mat.prasowe

Seat Alhambra – wygoda na dalekie trasy dla całej rodziny

Wiele osób marzy o tym, aby podróżować własnym samochodem gdzie tylko sięga wzrok. Na naszym rynku można znaleźć pojazdy, które zapewniają doskonałe warunki pracy dla kierowcy, świetne przyspieszenie i dużą oszczędność paliwa. Są też auta, które dodatkowo oferują mnóstwo przestrzeni i komfortowe warunki nawet dla dużej rodziny. Takim pojazdem jest Seat Alhambra.

Hiszpański Seat Alhambra, jak wszystkie auta tego cenionego producenta, powstał w głębokiej współpracy z niemieckim Volkswagenem. To pozwoliło Hiszpanom na wykorzystanie szeregu elementów konstrukcyjnych, elementów wyposażenia, a także sprawdzonych silników. Produkowane od 2010 roku auto korzysta przede wszystkim z elementów modelu Volkswagen SHARAN II.

Hiszpański sposób na VAN

Seat Alhambra II to samochód, który ma bardzo ciekawy wygląd, który niczym nie przypomina nudnego rodzinnego vana. Jest wręcz odwrotnie, mamy potężne auto ze zgrabną sylwetką, z doskonale zaprojektowanym pasem przednim, w którym widać wiele typowych elementów dla współcześnie projektowanych Seatów. Reflektory narysowane ostrą linią, mocno zaakcentowany grill, niemalże sportowy zderzak, ogromna, mocno pochylona przednia szyba, duże koła i ładnie zaprojektowane nadkola, długie, potężne tylne lampy – tego samochodu nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym na świecie.

Seat konsekwentnie realizuje także swoją politykę w dziedzinie bogatego wyposażania swoich aut w systemy zwiększające komfort, w systemy wsparcia kierowcy a także w układy bezpieczeństwa. Tak zresztą powinno się robić w autach typowo rodzinnych.

Prawdziwa wygoda na dalekie trasy

Seat Alhambra to auto niezwykle wygodne i komfortowe, nawet dla pięciu, sześciu czy siedmiu pasażerów. Każdy z nich, w zależności od wybranej wersji, ma swój wygodny fotel. Może go dowolnie ustawiać, aby zapewnić sobie jak najwyższy stopień wygodny. We wnętrzu nie brakuje miejsca, albowiem jest ono przestronne, wysokie i szerokie. Do tego wykończono je przy użyciu najlepszych materiałów.

Bardzo komfortowe zawieszenie samochodu sprzyja dalekim podróżom. Do tego świetnie trzyma się drogi i doskonale zachowuje się w czasie pokonywania zakrętów. Z przodu zastosowano standardowe kolumny McPhersona, a z tyłu pracuje zawieszenie wielowahaczowe, zapewniające świetny komfort jazdy.

Auto może być wyposażone w kilka wersji napędu, gdzie można wybierać spośród silników benzynowych i wysokoprężnych. Dużym powodzeniem wśród nabywców cieszą się dwulitrowe silniki Diesla, generujące potężną moc 150 albo 184 KM. To w zupełności wystarczy aby auto mknęło z lekkością po trasach. Samochód można także wyposażyć w napęd na obie osie 4 Drive. Prawdziwą przyjemnością jest prowadzenie Alhambry, wyposażonej w dwusprzęgłową sześciostopniową skrzynię automatyczną DSG. Diesle są bardzo dynamiczne (m in dzięki turbodoładowaniu) i do tego niezwykle oszczędne. Oczywiście, Alhambra oferowana jest także ze świetnymi silnikami benzynowymi, np. z dwulitrowym TSI o mocy 220 KM.

Nowy Seat Alhambra, idealny na dalekie podróże, czeka na klientów w salonie Świtoń Paczkowski w Lubinie.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Droga ekspresowa S6 – stan realizacji

S6, to ekspresowe połączenie Szczecina z Trójmiastem i łatwiejszy dojazd do nadmorskich miejscowości. Przyjrzyjmy się …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *