Slider
Slider

Serwis Haller na Targach Motoryzacyjnych 3TM

Na stoisku firmy Serwis Haller odbyła się najważniejsza premiera tegorocznej edycji Targów Motoryzacyjnych. Po raz pierwszy oficjalnie w Polsce pokazano najnowszą odmianę Opla Astry V generacji.

Dla Opla ten model jest wyjątkowy. Odgrywa on bardzo dużą rolę w sprzedaży tej niemieckiej marki. W Polsce jego rola też jest istotna, ponieważ ten samochód produkowany jest w gliwickiej fabryce Opla.

Serwis Haller 3TM-04536

Do Trójmiasta Astra V dotarła zaledwie kilka dni po światowej premierze we Frankfurcie.

Serwis Haller 3TM-04414To bardzo innowacyjny samochód, który oferuje znacznie więcej niż jego konkurenci. Może być wyposażony w elementy znane dotychczas z segmentu Premium. Między innymi w asystenta mobilności – system OnStar oraz w pełni LED’owe, matrycowe przednie światła – powiedział podczas prezentacji Astry V generacji Józeł Haller wiceprezes Serwis Haller

Samochód napędzać może jeden z dwóch silników benzynowych – 1.0 105 KM i 1.4 100 KM albo jednostka wysokoprężna 1.6 o mocy 95 lub 110 KM. Najtańsza Astra 1.4 to wydatek 59 900 zł.

Ponadto, na dużym, charakterystycznym żółtym stoisku eksponowane były Astra GTC, Adam Rocks, Corsa OPC oraz Insignia wyposażona w system OnStar.

Zobacz również: Insignia z systemem Opel OnStar trafiła do pierwszego klienta w Serwis HallerSerwis Haller 3TM-04186

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Suzuki Hayabusa – nowy król prędkości wśród jednośladów w Suzuki 3City

Do gdańskiego salonu Suzuki 3City zawitał wyjątkowy gość. Suzuki Hayabusa 3-ciej generacji to jeszcze szybsza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *