Slider
Slider

Serwis Haller najlepszym dealerem użytkowych Opli w Polsce!

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08664Partner Sieciowy Opel Poland – Serwis Haller osiągnął najlepszy wynik w sprzedaży samochodów dostawczych Opel w Polsce. W porównaniu ze styczniem 2017 roku, trójmiejski dealer niemieckiej marki, osiągnął przeszło 180% wzrost, który przełożył się na uzyskanie pozycji lidera w sprzedaży samochodów użytkowych Opel. Serwis Haller odnotował 250% dynamikę w modelu Movano, 200% wzrost sprzedaży modelu Combo w wersji Tour i VAN oraz 100% wzrost sprzedaży modelu Vivaro.

Jednocześnie, Serwis Haller miał najlepszy styczeń w historii. Pomorski przedstawiciel Opla podpisał 126 umów na nowe samochody osobowe i dostawcze, o 78% więcej niż w analogicznym okresie 2017 roku. To najlepszy wynik zanotowany przez spółkę w styczniu.

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08659

To najlepszy początek roku w najnowszej historii naszej firmy. Styczeń był rekordowy pod względem liczby nowych Klientów, z którymi podpisaliśmy umowy na samochody osobowe i dostawcze Opel. Równocześnie, z myślą o naszych kontrahentach, budujemy nowy zakład blacharsko – lakierniczy, co pozwoli nam na jeszcze szybszą i wydajniejszą obsługę. Wszystko dzięki zwiększonej infrastrukturze i najnowszemu procesowi technologicznemu, który zostanie wdrożony podczas uruchomienia nowego obiektu” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Opel Serwis Haller - samochody dostawcze -08647Obecnie Serwis Haller prowadzi również prace nad projektami i rozwiązaniami, inicjowanymi myślą o jeszcze bardziej kompleksowej obsłudze, najwyższej jakości oraz komforcie Klientów. Oferta produktowa, udoskonalane procesy i usługi skupione wokół kontrahentów, mają w dłuższej perspektywie pozwolić na dostarczanie szerszego wachlarza propozycji mobilności skierowanych do odbiorców indywidualnych i biznesowych.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Przedpremierowo – zupełnie nowy Nissan Qashqai w salonie Nissan Zdunek KMJ Gdynia

Od 7 do 11 maja w salonie Nissan Zdunek KMJ w Gdyni, a następnie, do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *