środa , Kwiecień 1 2020
Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Serwis Haller oficjalnym przewoźnikiem 28 Finału WOŚP w Gdańsku
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller oficjalnym przewoźnikiem 28 Finału WOŚP w Gdańsku

Rok 2020 Serwis Haller zapoczątkował zaangażowaniem się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej edycji, obok wsparcia finansowego, w ramach 28 Finału WOŚP odbywającego się w Gdańsku, trójmiejski przedstawiciel niemieckiej marki pełnił zaszczytną funkcję Oficjalnego Przewoźnika Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Do dyspozycji gdyńskiego Sztabu Głównego dostarczono samochody Opel Grandland X, Nowy Opel Vivaro oraz Nowy Opel Movano. Każdy z Opli „grających” dla WOŚP oklejony został w charaktersytyczne biało-czerwone serca symbolizujące finał. To tymi autami organizatorzy transportowali fanty na licytacje, osoby biorące udział w akcji czy puszki dla kilkuset wolontariuszy.

Fot. Serwis Haller

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy przyłączyć się i wesprzeć piękną akcję zbiórki funduszy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2020. Jest to dla nas tym bardziej nobilitujące, bo tegoroczny 28 Finał WOŚP odbył się w Gdańsku” – powiedział Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Jedną z kluczowych wartości jaką w swojej działalności kieruje się firma Serwis Haller, jest konsekwentne realizowanie długofalowej strategii w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Nowe Mercedes-Benz GLA debiutuje w BMG Goworowski

Rodzina Klasy A uzupełniona została o ostatni element tej „układanki”. W salonach Mercedesa pojawiły się ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *