środa , 10 sierpnia 2022
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Zofia Hordyńska

Serwis Haller – Opel jeszcze bardziej rodzinny!

Partner Sieciowy General Motors Poland Serwis Haller został partnerem ogólnopolskiego programu „Karta Dużej Rodziny”. Dzięki współpracy Związku Dużych Rodzin 3 Plus oraz Opel Serwis Haller, którą przypieczętowała uroczyście podpisana umowa, każda rodzina z co najmniej trójką dzieci, od 1 czerwca, czyli Dnia Dziecka, będzie mogła korzystać z wyjątkowych warunków zakupu i serwisowania samochodów Opel. Serwis Haller to pierwszy i jedyny dealer samochodów, który indywidualnie przystąpił do programu.

Fot. Zofia Hordyńska
Fot. Zofia Hordyńska

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia. W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe, a teraz także zakupu i eksploatacji samochodów Opel.

Serwis Haller to firma rodzinna, która w swojej ofercie posiada rodzinne samochody marki Opel. Jako największy dealer niemieckiej marki w Polsce północnej, a zarazem będąc wielopokoleniowym przedsiębiorstwem, czujemy się współodpowiedzialni za zapewnienie jak największej grupie naszych Klientów najlepszych warunków zakupu i serwisowania samochodów, dlatego regularnie angażujemy się w istotne inicjatywy społeczne” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Spersonalizowana Karta wydawana jest bezpłatnie każdemu członkowi rodziny wielodzietnej. Rodzice, przez których rozumie się także rodziców zastępczych lub osoby prowadzące rodzinny dom dziecka, mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci – do 18 roku życia lub do ukończenia nauki w szkole lub szkole wyższej, maksymalnie do osiągnięcia 25 roku życia. Osoby posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności otrzymują Kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawność.

Fot. Zofia Hordyńska
Fot. Zofia Hordyńska

Serwis Haller wszystkim posiadaczom Karty Dużej Rodziny ofertuje:

  • 3 000 PLN zniżki na zakup 7-mio osobowych, nowych samochodów Opel
  • do 18% zniżki na oryginalne części i akcesoria Opel
  • do 18% zniżki na wszystkie usługi serwisowe z wyłączeniem napraw powypadkowych

Rabaty łączą się z aktualnymi promocjami i innymi ofertami Opel Serwis Haller.

Karta Dużej Rodziny honorowana jest we wszystkich oddziałach Serwis Haller tj. w Gdańsku – Osowie, Gdyni i Elblągu.

Od wielu lat angażujemy się we wspieranie młodych talentów sportowych i artystycznych. Sponsorujemy różne dyscypliny promujące aktywny i zdrowy styl życia, a także wydarzenia kulturalne. Obecnie przyszedł czas na uruchomienie programu dla rodzin. To dla nas przyjemność, ale i kolejna okazja, aby zakomunikować ważne dla nas wartości” – dodał Haller.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.