Slider
Slider
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller pojedzie w rajdzie Baltic Cup

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller rozwija swoją działalność sponsoringową. Tym razem działania skierowane są w tak bliski branży sport – rajdy samochodowe.

W naszej działalności wspieramy różne formy aktywności sportowej, a dzisiaj przyszedł czas na dyscyplinę motorową. Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z rajdową załogą TVN Turbo, która w tegorocznym rajdzie Baltic Cup będzie walczyć o najwyższe lokaty. Jestem przekonany, że Opel ADAM R2 dostarczy wielu pozytywnych wrażeń na rajdowych odcinkach” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller

Kierowca Łukasz Byśkiniewicz i pilot Tomasz Borko przystępują do drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, którą jest Rajd Gdańsk Baltic Cup. To jedyna impreza w roku rozgrywana na szutrze, także jest to z pewnością jedna z najbardziej lubianych nawierzchni przez kibiców ze względu na swą widowiskowość. Załoga TVN Turbo, wspierana przez Serwis Haller wystartuje wyczynowym Oplem Adamem R2 i na malowniczych odcinkach specjalnych Kaszub zapowiada walkę o najwyższe cele.

Bardzo lubię rajd rozgrywany na Kaszubach ze względu na malowniczość tras, ale przede wszystkim, że rywalizujemy na szutrowych trasach. Auta cały czas jadą w poślizgu więc frajdę mają i kierowcy i kibice. Opel Adam R2 świetnie prowadzi się na szutrze. Jestem pewny, że będziemy mieli frajdę z jazdy i zaciętą rywalizację w naszej najliczniejszej klasie” – powiedział Łukasz Byśnikiewicz.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Przedpremierowo – zupełnie nowy Nissan Qashqai w salonie Nissan Zdunek KMJ Gdynia

Od 7 do 11 maja w salonie Nissan Zdunek KMJ w Gdyni, a następnie, do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *