Slider
Slider
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller ponownie gra w squasha

W dniach 25−28 stycznia 2018 roku, po raz kolejny w Trójmieście, zbudowany został szklany kort do gry w squasha. Za sprawą Serwis Haller oraz Squash Zone Club pojawił się w gdańskiej Galerii Bałtyckiej, gdzie każdy chętny może przyjść, aby obserwować zmagania zawodowych graczy lub samemu spróbować swoich sił w tej porywającej zabawie.

Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller

Podczas czterodniowej imprezy każdy będzie mógł zagrać w squasha. Potrzebny sprzęt zostanie udostępniony chętnym na miejscu bez opłat. Do zabawy są zaproszeni goście galerii w każdym wieku, uczniowie pobliskich szkół, lokalni gracze oraz zawodnicy z Polski i zagranicy. Odbędą się profesjonalne mecze, w których biało-czerwoni zmierzą się z reprezentantami innych krajów, a gwoździem programu będzie konkurs, w którym wygraną będzie Opel Insignia na tygodniowe testy.

Squash to dyscyplina, która w zachodniej Europie i USA ma długą tradycję, sięgającą XIX w. W Polsce jest popularny od niedawna, ale liczba jego zwolenników szybko rośnie. Nic dziwnego: należy do najzdrowszych sportów świata, jest łatwy do nauczenia i doskonale wpasowuje się w obecny miejski styl życia − to efektywny i dynamiczny trening.

Dodatkowo w Galerii Bałtyckiej zostało zorganizowane stoisko, na którym stoi Opel Insignia, można przy nim porozmawiać na temat samochodu ze specjalistą ds. sprzedaży Opel z firmy Serwis Haller. Samochód jest dostępny dla odwiedzających, można wsiąść do środka i bliżej zapoznać się z autem.

Serwis Haller, autoryzowany dystrybutor marki Opel w Gdańsku, Gdyni i Elblągu, od wielu lat promuje wartości sportowe w ramach tej dyscypliny. W 2014 r. firma współorganizowała największy w trójmieście turniej, w którym udział wzięło blisko 50 zawodników. Z kolei w 2015 roku Serwis Haller zaangażował się we wsparcie gdańskiego klubu reprezentującego województwo pomorskie w serii eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Polski, których finały odbędą się w czerwcu.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Suzuki Hayabusa – nowy król prędkości wśród jednośladów w Suzuki 3City

Do gdańskiego salonu Suzuki 3City zawitał wyjątkowy gość. Suzuki Hayabusa 3-ciej generacji to jeszcze szybsza …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *