poniedziałek , 27 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller sponsorem nagrody głównej PKO Grand Prix Gdyni

11 listopada odbędzie się Bieg Niepodległości – czwarty i ostatni bieg w ramach PKO Grand Prix Gdyni. Serwis Haller, najstarszy dealer marki Opel w Polsce, został sponsorem nagrody głównej. Szczęśliwy zwycięzca otrzyma od firmy model Opel Adam.

Obok dotychczasowych działań firmy Serwis Haller promujących wydarzenia sportowe takie jak: pomorski cykl turniejów squash’a, wspieranie uczestników Drużynowych Mistrzostw Polski w squashu czy polskiej olimpijki i Mistrzyni Świata w windsurfingu Gosi Białeckiej, najstarszy dealer Opla zaangażował się w jedną z największych imprez sportowych w Polsce zrzeszającej co roku ponad dwadzieścia tysięcy osób.

Od wielu lat wspieramy aktywności sportowe czy kulturalne w trójmieście, ale po raz pierwszy w 40-letniej historii naszej firmy fundujemy nagrodę główną w postaci nowego Opla” – powiedział Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Nagrodę może zdobyć każdy pełnoletni uczestnik zawodów, niezależnie od osiągniętego wyniku. Wystarczy, że ukończył co najmniej trzy z czterech biegów cyklu PKO Grand Prix Gdyni i wykonał zadanie konkursowe – „Wyraź siebie i stwórz autorskiego mema”, czyli grafikę lub zdjęcie opatrzone tekstem o tematyce biegowej.

Laureat Konkursu zostanie wyłoniony przez komisję konkursową złożoną z trzech przedstawicieli Serwis Haller oraz dwóch przedstawicieli Gdyńskiego Centrum Sportu.

Mamy nadzieję, że wyjątkowa nagroda, którą ufundowaliśmy w plebiscycie PKO Grand Prix Gdyni sprawi zwycięzcy mnóstwo radości” – dodał Józef Haller.

Zwycięzca Grand Prix Gdyni otrzyma model Opel ADAM Unlimited, B 1.4 XER o mocy 87KM w kolorze czerwonym Red‘n’Roll, czarną tapicerką „Imix” i przyciemnianymi tylnymi szybami typu „Privacy”. Do tego w wyposażeniu m.in. elektrycznie regulowane i ogrzewane lusterka boczne, tempomat czy portal telefonu komórkowego.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kokoszki. Trwa rozbudowa ul. Kartuskiej. Zaawansowanie prac już na poziomie 70 procent

Obecnie na placu budowy trwa układanie kolejnych warstw podbudowy jezdni. Wykonawca robót rozpoczął też układanie …

Jeden komentarz

  1. haller, pko nieźle… zawsze większy prestiż jak takie marki wspierają 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *