środa , 10 sierpnia 2022
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Zosia Hordynska (Serwis Haller)

Serwis Haller sponsorem Nagrody Głównej PKO Grand Prix Gdyni

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller został Sponsorem Nagrody Głównej PKO Grand Prix Gdyni, największej imprezy biegowej w Polsce północnej. Gdyńskie Grand Prix składa się czterech biegów głównych, każdy na dystansie 10 km oraz szeregu konkurencji towarzyszących. Pierwszy z cyklu zawodów – Bieg Urodzinowy – odbędzie się już w najbliższy weekend, następny w maju jako Bieg Europejski. Z kolei na czerwiec zaplanowano wieczorną edycję wyścigu – Nocny Bieg Świętojański. Listopadowy Bieg Niepodległości będzie ostatnim i zamykającym cykl zawodów PKO Grand Prix Gdyni.

Obok dotychczasowych działań firmy Serwis Haller promujących wydarzenia sportowe takie jak: pomorski cykl turniejów squash’a, wspieranie uczestników Drużynowych Mistrzostw Polski w squashu czy polskiej olimpijki i Mistrzyni Świata w windsurfingu Gosi Białeckiej, najstarszy dealer Opla zaangażował się w jedną z największych imprez sportowych w Polsce zrzeszającej co roku ponad dwadzieścia tysięcy osób.

Serwis Haller od wielu lat wspiera wszelkie aktywności sportowe, ale po raz pierwszy w 40-letniej historii firmy fundujemy nagrodę główną w postaci nowego Opla i to w specjalnej, dedykowanej gdyńskiemu Grand Prix konfiguracji” – powiedział dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Nagrodą Główną w PKO Grand Prix Gdyni będzie Opel ADAM #YOURSELF, który niedawno miał swoją polską premierę. W plebiscycie sponsorowanym przez Serwis Haller, będą mogły wziąć udział wszystkie osoby sklasyfikowane w Grand Prix, czyli te, które ukończą co najmniej trzy biegi główne.

Największy trójmiejski dealer Opla od zawsze blisko związany jest z Gdynią, gdyż to właśnie w tym mieście, ponad 40 lat temu, Serwis Haller uruchomił swój pierwszy serwis. I to także w Gdyni w ostatnich tygodniach oddano zmodernizowany, dedykowany jedynie marce Opel obiekt.

Z przyjemnością obserwujemy rozwój gdyńskiej imprezy, zwłaszcza że aktywizuje ona sportowo całe rodziny. PKO Grand Prix Gdyni to obok wyścigu głównego także Biegi Młodzieżowe, Bieg Malucha, czy Nordic Walking które są idealną okazją do zdrowego, rodzinnego wypoczynku i to właśnie takim inicjatywom gorąco kibicujemy” – skomentował Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.