Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller wspiera trójmiejskie wydarzenia sportowe i kulturalne

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller znany jest ze swojej aktywności nie tylko w ramach prowadzonej działalności motoryzacyjnej, ale także w innych dziedzinach. Aktualnie, największy dealer Opla na pomorzu gdańskim aktywnie wspiera Mistrzynię Świata w windsurfingowej klasie RS:X, a z początkiem sierpnia wyraźnie zaznaczył swoją obecność na kulturalnej mapie Trójmiasta. Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie to legendarna sopocka scena, która od 27 lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Spektakle i koncerty wyprzedawane są wręcz „na pniu”, a jej wierna widownia stale się powiększa.

Serwis Haller, to firma z tradycjami, którą 40 lat doświadczeń nauczyło, że doskonalenie się w swojej dziedzinie wymaga patrzenia na swój biznes z szerszej perspektywy. Teatr, a szczególnie sopocka scena Atelier, to jedno z takich miejsc, które pozwala uchwycić inną perspektywę własnych działań, a wspieranie wydarzeń kulturalnych jest dla nas niezwykle istotne i dlatego tak entuzjastycznie podeszliśmy do pojawiającej się możliwości współpracy i zostaliśmy Sponsorem Głównym Teatru Atelier im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Fot. Serwis Haller
Fot. Serwis Haller

W repertuarze 23. Lata Teatralnego można znaleźć 63 spektakle i koncerty, a w tym aż cztery premiery, co idealnie wpisuje się w tegoroczne plany trójmiejskiego dealera marki Opel. Po udanym debiucie Nowej Astry, Samochodu Roku 2016, gamę powiększyła Astra Sports Tourer, a już jesienią poznamy kolejne, długo wyczekiwane modele, czyli Nową Zafirę oraz Mokkę X.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Najszybszy z kotów – Jaguar F-Type i jazdy testowe w British Automotive Gdańsk

Sportowe modele to niemal podstawa funkcjonowania marki Jaguar. W historii tego producenta było ich wiele …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *