Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow
Fo. Serwis Haller

Serwis Haller z nowym salonem Opla

Partner sieciowy General Motors Poland, Serwis Haller rozpoczyna nową inwestycję, w ramach której powstanie największy salon Opla w Trójmieście. Obiekt znajdzie się przy ulicy Morskiej, w miejscu dotychczasowego gdyńskiego oddziału Serwis Haller.

Gruntowne prace budowlane zakładają przekształcenie powstałego w 2004 roku dealerstwa, w większe, dedykowane jedynie marce Opel centrum niemieckiej marki wykonane w technologii „Opel Black-Box”. W zmodernizowanym salonie Serwis Haller na stałe wyeksponowanych będzie 16 aut.

W nowym salonie zaproponujemy naszym obecnym i przyszłym klientom kompleksową ofertę sprzedaży i obsługi posprzedażnej samochodów osobowych i dostawczych marki Opel, aut używanych z gwarancją w ramach programu Gwarantowane Samochody Używane, a także finansowania, ubezpieczenia i auto-kosmetyki. Do dyspozycji Klientów oddana będzie również komfortowa strefa relaksu i dedykowany najmłodszym kącik zabaw.

Dr Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Fo. Serwis Haller
Fo. Serwis Haller

Nowy salon Opla uruchomiony zostanie pod koniec listopada, a jego otwarcie będzie punktem kulminacyjnym, rozpoczętych na początku roku, obchodów jubileuszu 40-lecia Serwis Haller.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Autostrady AmberOne A1 i A4 za darmo – ale tylko dla „elektryków”

Kolejne profity dla kierowców elektryków! Użytkownicy samochodów elektrycznych w Polsce, zarejestrowani w EV Klub Polska, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *