wtorek , 16 kwietnia 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Serwis Haller

Serwis Haller zagra w squasha

W dniach 21−24 stycznia 2016 roku po raz pierwszy w Trójmieście  zbudowany zostanie szklany kort do gry w squasha. Za sprawą Serwis Haller oraz Squash Zone Club pojawi się w gdańskiej Galerii Bałtyckiej, gdzie każdy chętny będzie mógł przyjść, aby obserwować zmagania zawodowych graczy lub samemu spróbować swoich sił w tej porywającej zabawie.

Podczas czterodniowej imprezy każdy będzie mógł zagrać w squasha. Potrzebny sprzęt zostanie udostępniony chętnym na miejscu bez opłat. Do zabawy są zaproszeni goście galerii w każdym wieku, uczniowie pobliskich szkół, lokalni gracze oraz zawodnicy z Polski i zagranicy. Odbędą się profesjonalne mecze “Polska vs reszta świata”, w których biało-czerwoni zmierzą się z reprezentantami innych krajów, a gwoździem programu będzie konkurs, w którym wygraną będzie Opel ADAM na ferie zimowe.

SerwisHallerSquashTour
Fot. Serwis Haller

Na korcie i wokół niego odbędą się także inne sportowe atrakcje oraz konkursy przygotowane przez Serwis Haller, w tym projektowanie wymarzonej wersji Opla ADAM’a w ramach akcji #ADAMYOURSELF, dla której przygotowano specjalne, multimedialne stoisko Opla. Uczestnicy imprezy będą mieli również okazję zagrać w squasha na konsoli Wii, z możliwością wyboru scenerii dowolnego kortu na świecie.

Squash jest wyjątkowym sportem, a jego odmianę na szklanym korcie można na żywo zobaczyć niezwykle rzadko. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy wspierać wydarzenie odbywające się po raz pierwszy w historii trójmiejskiego squasha. Squash jako dynamiczna i szybko rozwijająca się dyscyplina sportu świetnie wpisuje się w innowacyjny charakter i  modny styl modelu ADAM oraz marki Opel

Józef Haller, wiceprezes Serwis Haller.

Organizowane i wspierane przez Serwis Haller wydarzenie w Galerii Bałtyckiej ma na celu szerzenie pasji sportu oraz promowanie marki Opel poprzez aktywność fizyczną. W centrum handlowym rozłożony zostanie szklany kort − taki sam jak obiekty w Nowym Jorku czy przy słynnych piramidach w Egipcie, na których rozgrywane są mecze najwyższej rangi.

Squash to dyscyplina, która w zachodniej Europie i USA ma długą tradycję, sięgającą XIX w. W Polsce jest popularny od niedawna, ale liczba jego zwolenników szybko rośnie. Nic dziwnego: należy do najzdrowszych sportów świata, jest łatwy do nauczenia i doskonale wpasowuje się w obecny miejski styl życia − to efektywny i dynamiczny trening.

Serwis Haller, autoryzowany dystrybutor marki Opel w Gdańsku, Gdyni i Elblągu od wielu lat promuje wartości sportowe w ramach tej dyscypliny. W 2014 r. firma współorganizowała największy w trójmieście turniej, w którym udział wzięło blisko 50 zawodników. Z kolei w 2015 roku Serwis Haller zaangażował się we wsparcie gdańskiego klubu reprezentującego województwo pomorskie w serii eliminacji do Drużynowych Mistrzostw Polski, których finały odbędą się w czerwcu.

Źródło: Serwis Haller

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa Plichta zbuduje nowy salon Kia w Olsztynie

W Tomaszkowie na południe od Olsztyna, przy obwodnicy miasta, powstanie nowy salon marki Kia. Inwestorem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *