piątek , 16 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Showroom Jaguara i Land Rover’a w CH Riviera w Gdyni

Showroom Jaguara i Land Rover'a British Automotive Gdańsk w C.H. Riviera -03438Dealer British Automotive Gdańsk, który jest jedynym, autoryzowanym trójmiejskim przedstawicielem marek Jaguar i Land Rover, uruchomił swój kolejny punkt handlowy. Jest nim showroom zlokalizowany w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni. To zupełnie nowy projekt na motoryzacyjnej mapie Trójmiasta, który dostępny będzie dla klientów do końca stycznia 2019 roku. 

Samochody, zarówno te popularne jak i bardziej luksusowe, często goszczą w galeriach handlowych. Żaden jednak dealer nie zdecydował się do tej pory na długookresowy wynajem całego boxu handlowego.

Na taki krok zdecydował się dealer British Automotive Gdańsk. W zaaranżowanym na potrzeby „salonu” lokalu, eksponowane są dwa samochody. Aktualnie jest to Jaguar F-PACE i Range Rover Evoque.

Showroom Jaguara i Land Rover'a British Automotive Gdańsk w C.H. Riviera -03436

Z uwagi na dynamiczny rozwój obu naszych marek, zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Od listopada do końca stycznia będzie działał nasz showroom w C.H. Riviera w Gdyni. Zapraszamy serdecznie, tym bardziej, że z okazji Black Friday szykujemy wyjątkowe okazje! – informuje Katarzyna Zblewska, Marketing Menadżer British Automotive Gdańsk.

Showroom British Automotive Gdańsk znajduje się na poziomie 0 pod adresem 'Włoska 14′ i funkcjonuje od godziny 10:00 do 20:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

134 mandaty w 3,5 tygodnia. Czy kierowcy respektują nowe ograniczenia na gdańskich ulicach?

Od soboty 13 marca br. na al. Grunwaldzkiej i Al. Zwycięstwa obowiązuje ograniczenie prędkości do …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *