344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
Volvobanergrudzie2022750x200
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow

Showroom w biznesowej dzielnicy Gdańska – Audi City Gdańsk

W samym centrum biznesowej dzielnicy Gdańska otwarto nowy salon Audi. Audi City Gdańsk to czwarte i jedyne takie przedstawicielstwo tej marki w Trójmieście. Nowoczesny “showroom” zlokalizowany jest na parterze biurowca Wave przy Alei Grunwaldzkiej 347 w Oliwie i nie prowadzi obsługi serwisowej – a jedynie sprzedaż samochodów. 

Projekt Audi City to nowy format marki, który dopiero wdrażany jest na świecie. Ekspozycja zaaranżowana jest w nietypowej jak na Trójmiasto przestrzeni – w biurowcu, a nie jak to zwykle bywa w odrębnym budynku. Salon mieści od kilku do 10 samochodów. Wewnątrz znajduje się wydzielona przestrzeń oferująca samochody używane z gamy Audi Select oraz kameralne przestrzenie do rozmów handlowych z klientami.

Audi City Gdańsk to trzeci w Polsce, a dziewiąty na świecie, showroom marki Audi w takim wydaniu. Centrum miasta, otoczenie biznesowe, a także nowoczesny wystrój salonu sprawiają, że to miejsce na stałe zapisze się na motoryzacyjnej mapie Trójmiasta. To przestrzeń, gdzie będziemy prezentować wszelkie nowości, organizować spotkania oraz jazdy testowe z Klientami. Dzięki kameralnej atmosferze jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi każdego klienta opisuje Andrzej Zawadzki, Dyrektor Zarządzający marki Audi Plichta.

Obiekt zlokalizowany jest w tzw. motoryzacyjnym zagłębiu – przy Alei Grunwaldzkiej w Gdańsku. W sąsiedztwie znajduje się wiele innych salonów samochodowych, w tym również tych najbardziej konkurencyjnych marek. To z punktu widzenia potencjalnych nabywców bardzo dobra sytuacja, która umożliwia w jednym rejonie poznanie pełnej oferty danego segmentu.

Audi City Gdańsk znajduje się na parterze budynku Wave przy Alei Grunwaldzkiej 347 w Oliwie. Minimalistyczny wystrój salonu połączony z najnowszymi technikami prezentacji samochodów oraz nietuzinkowe samochody sprawiają, że to miejsce przypadnie Państwu do gustu od pierwszego wejrzenia. Nasi Eksperci z najwyższą starannością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i pomogą w konfiguracji wymarzonego samochodu. Już dziś mogę zaprosić do zapoznania się z najnowszym modelem Audi A8, gdyż to właśnie w naszym salonie będzie gościł przez najbliższe tygodnie – podsumowuje Paweł Niecikowski, Kierownik Działu Sprzedaży Audi City Gdańsk.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci pojechali na interwencję, podczas której pomogli wymienić oponę

Służyć i pomagać. Policjanci z gdyńskiej drogówki pojechali na ul. Jana z Kolna, gdzie według …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *