Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Skoda Plichta teraz także w Toruniu. Ekspansja pomorskiego giganta trwa
Fot. Skoda Plichta

Skoda Plichta teraz także w Toruniu. Ekspansja pomorskiego giganta trwa

Fot. Skoda Plichta

Grupa Plichta kolejny raz powiększa swój rewir działania. Tym razem rozszerzeniu ulega sieć sprzedaży marki Skoda. Pomorski gigant przejął przedstawicielstwo czeskiej marki w Toruniu, należące do firmy Polbis Auto z siedzibą w Olsztynie. 

Wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w sprawie nabycia mienia Grupa Plichta złożyła we wrześniu tego roku. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu, firma przejęła salon zlokalizowany w Lubiczu Dolnym koło Torunia, przy ulicy Toruńskiej 85.

Fot. Skoda Plichta

Dla nas to nowe wyzwanie, by jakość usług była świadczona na jeszcze wyższym niż dotąd poziomie. To także nowe możliwości i wygodny dojazd dla Was, obiekt zlokalizowany jest przy zjeździe z Autostrady A1. Trwają jeszcze prace związane z oznakowaniem naszym logo samochodów i budynku, a zgrany i być może nawet znany Wam Zespół Doradców działa pełną parą – poinformowała oficjalnie firma Skoda Plichta na swoim profilu społecznościowym.

Jest to piąty, po Wejherowie, Gdyni i dwóch w Gdańsku, salon marki Skoda Plichta. Zarazem jest to też drugi obiekt  zlokalizowany poza województwem pomorskim w Grupie. Plichta posiada także przedstawicielstwo Forda w Bydgoszczy.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Emocje do potęgi M! M Week w BMW Bawaria Motors Gdańsk

W tym tygodniu trwa wielkie święto modeli M w BMW Bawaria Motors Gdańsk – jest ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *