niedziela , 11 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. KWP

Sopocka policja: Zarzuty za kradzież motocykla

W ręce sopockich kryminalnych trafił mieszkaniec Sopotu, który 4 grudnia ukradł motocykl marki BMW o wartości 10 tysięcy złotych. Sprawca został zatrzymany w policyjnej celi, dzisiaj zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży. Mężczyźnie ze względu na to, że dopuścił się kradzieży w warunkach recydywy może grozić do 7,5 roku pozbawienia wolności.

4 grudnia mieszkaniec Gdańska zaalarmował policjantów o tym, że nieznany mu sprawca ukradł jego motocykl, który zaparkował w Sopocie przy Al. Niepodlełgości. Pokrzywdzony oprócz powiadomienia policjantów o przestępstwie zamieścił informację o kradzieży na forach dla motocyklistów oraz portalach społecznościowych.

Fot. KWP
Fot. KWP

Policjanci, którzy pracowali nad sprawą kradzieży motocykla marki BMW K75 przerobionego przez właściciela na typ cafe racer już po kilku dniach na podstawie własnych ustaleń oraz zabezpieczonym dowodom odzyskali motocykl, który sprawca schował w jednym z garaży na terenie miasta. Policjanci ustalili również tożsamość złodzieja, który ukrywał się przed szukającymi go policjantami.

17 stycznia policjanci otrzymali sygnał o tym, że poszukiwany przez nich 32-letni mężczyzna pojawił się w mieście. Funkcjonariusze natychmiast zweryfikowali tą informację dzięki której na terenie jednej z posesji zatrzymali zaskoczonego ich widokiem 32- letniego mężczyznę. Mieszkaniec Sopotu został zatrzymany w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży. Ze względu na to, że 32-latek dopuścił się kradzieży w warunkach recydywy może mu grozić do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Wideo] Policjant pomógł zagubionemu danielowi na trójmiejskiej obwodnicy

Policjant ruchu drogowego z Gdańska podjął dzisiaj nietypową interwencję. Funkcjonariusz na gdańskim odcinku obwodnicy zajął …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *