środa , 27 października 2021
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
_750x200_ dni otwarte
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow

SsangYong powraca na Pomorze. Nowym dealerem została firma AMG Motors z Rumi

SsangYong, czyli marka z Korei Południowej, oferująca samochody typu SUV oraz crossover, powraca na Pomorze. Producent posiadał w rejonie Trójmiasta dwa przedstawicielstwa, ale po zawirowaniach importerskich, obie firmy zaprzestały sprzedaży tych aut. Teraz SsangYong, za sprawą firmy AMG Motors, znów jest oferowany w naszym regionie.

Na Pomorzu tę markę reprezentowały firmy Zdanowicz z Gdańska oraz G-M z Redy. Obecnie żadna z nich nie oferuje możliwości zakupienia samochodów marki SsangYong, a tylko ostatnia z nich zachowała autoryzację na obsługę serwisową. Jedynym punktem na Pomorzu gdzie można obecnie kupić nowe egzemplarze SaangYong jest salon uruchomiony niedawno w Rumi.

Od kwietnia br. firma AMG Motors Sp. z o.o. została Autoryzowanym Dealerem koreańskiej marki SSANGYONG. W naszym salonie sprzedaży w Rumi przy ulicy Sobieskiego 37, zobaczyć i przetestować można najnowsze modele marki SsangYong: Tivoli, Korando oraz Rexton – informuje Michał Łysoń, Doradca ds. Sprzedaży Samochodów AMG Motors Sp. z o.o. Jesteśmy w fazie ciągłego rozwoju. Niebawem do ekspozycji w salonie oraz do naszej floty samochodów demonstracyjnych dołączą: Tivoli Grand oraz Musso Grand. Tym samym nasi Klienci będą mogli obejrzeć i przetestować pełną paletę modeli koreańskiego producenta – dodaje.

Najtańszy w ofercie Tivoli dostępny jest od 65 990 zł. Większy Tivoli Grand to wydatek minimum 73 990 zł. Cennik modelu Korando otwiera kwota 84 990 zł, a topowy, największy w gamie Rexton kosztuje od 164 900 zł.

Samochody napędzane są konwencjonalnymi silnikami benzynowymi, sprzężonymi z manualnymi oraz automatycznymi przekładniami. Zależnie od wersji i modelu, napęd może być przekazywany na wszystkie 4 koła.

AMG Motors Sp. z o.o. prowadzi również autoryzowany serwis samochodów marki Ssangyong. Znajduje się on w Gdyni przy ulicy Kuśnierskiej 12D.

Posiadamy niezbędne zaplecze do wykonywania napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, mechanicznych oraz blacharsko- lakierniczych. Bardzo cieszymy się, że to właśnie z naszym udziałem marka Ssangyong powraca do Trójmiasta oferując doskonałą jakość swoich samochodów z 5-cio letnią gwarancją – dodaje Michał Łysoń.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Uwaga na strefy! Straż Miejska w Gdańsku przypomina kierowcom o zasadach ruchu w rejonie Głównego Miasta

W rejonie Głównego Miasta w Gdańsku funkcjonują jednocześnie cztery strefy, w których obowiązują szczególne zasady …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *