czwartek , 5 sierpnia 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
porsche_700x200-baner-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner 2 czerwiec
previous arrow
next arrow

Sztuka i samochody – Dni Otwarte JaguART w British Automotive Gdańsk

JaguART w British Automotive Gdańsk - samochody i sztuka-05228British Automotive Gdańsk – Autoryzowany Dealer marki Jaguar, w ramach projektu JaguART, zaprasza klientów i gości na Dni Otwarte, które odbywają się w dniach 5-10 sierpnia. Motywem przewodnim wydarzenia jest sztuka, która eksponowana jest w gdańskim salonie przy Abrahama, a ponadto liczyć można oczywiście na preferencyjne warunki zakupu samochodów.  

W czasie Dni Otwartych nasz salon zamienia się w galerię, gdzie będziecie Państwo mogli uraczyć zmysły dziełami sztuki, skosztować wyśmienitej, autorskiej kuchni, lecz to nie wszystko. Na czas dni otwartych przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe oferty: kompaktowy E-Pace tańszy nawet o 20%, bogato wyposażony F-Pace, gotowy do odbioru już za 192 000 zł, a do tego możliwość pozostawienia swojego samochodu w rozliczeniu i zyskania dodatkowo 5 000 zł do wykorzystania na akcesoria oraz ubezpieczenie w cenie – zachwala Katarzyna Zblewska, Marketing Manager British Automotive Gdańsk.

W ramach projektu, dealer zdecydował się także na oryginalną kampanię reklamową w Gdańskim Ogrodzie Zoologicznym.

Kulminacją Dni Otwartych będzie projekcja filmu „Kingsajz”, która odbędzie się w gdańskim salonie w piątek. Gościem specjalnym będzie ambasadorka projektu JaguART – aktorka Katarzyna Figura.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Energa udostępnia kierowcom innowacyjne ładowanie pojazdów na słupach oświetleniowych w Gdyni

Energa Oświetlenie, spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, w ramach współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zainstalowała kolejne dwie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *