Slider
Slider

Szybka interwencja policjantów uratowała 67-letniego kierowcę

Dzisiaj w nocy do patrolu policji ze Stegny podjechał samochód. Kierowca wysiadł, zdążył tylko powiedzieć, że źle się czuje, że drętwieją mu kończyny, po czym osunął się na ziemię. Funkcjonariusze natychmiast podjęli reanimację i wezwali karetkę. 67-latek trafił do szpitala. Szybka reakcja policjantów uratowała życie i zdrowie mężczyzny.

Dzisiaj przed godziną 1:00 do policjantów z Posterunku Policji w Stegnie, którzy wykonywali inne czynności służbowe w miejscowości Rybina podjechał opel. Z samochodu wyszedł kierujący, jak się później okazało, 67-latek z Elbląga. Mężczyzna oświadczył, że odczuwa bardzo silny ból w okolicach pleców, zaczynają drętwieć mu kończyny, a po chwili zaczął się osuwać na drogę. Policjanci udzieli mężczyźnie pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce karetkę pogotowia ratunkowego. Dalej 67-latek trafił już do szpitala z zagrożeniem życia i zdrowia.

Policjanci zajęli się też pojazdem, którym kierował 67-latek z uwagi na fakt, że w środku znajdował się znacznej wartości sprzęt telekomunikacyjny.  Pojazd trafił na parking policyjny i został już przekazany innym pracownikom firmy telekomunikacyjnej.

Szybka reakcja policjantów doprowadziła do uratowania życia i zdrowia mężczyzny, bo dalsze kierowanie pojazdem w takim stanie mogło doprowadzić do tragedii na drodze.

Źródło: KWP

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Wzór samochodu budżetowego – Dacia Logan nowej generacji debiutuje w Dacia Zdunek

Dacia Logan to samochodowy odpowiednik prostego przedmiotu w stylu młotka. Oferuje wszystkie podstawowe cechy samochodu, …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *