wtorek , 20 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. City Motors Gdańsk

Tak będzie wyglądać nowy salon City Motors, który powstaje w Gdańsku

Przy ulicy Uczniowskiej w Gdańsku trwa budowa nowego salonu dealera City Motors. Pierwsze wzmianki na ten temat, opublikowaliśmy w ubiegły roku. Będzie to pierwszy salon tej marki w Trójmieście, zbudowany według najnowszego standardu i dostosowany do obsługi także samochodów o napędzie elektryczny. Spodziewany termin ukończenia inwestycji to przełom maja i czerwca tego roku. 

W obiekcie, poza obszerną strefą ekspozycyjną i serwisową, znajdzie się także blacharnia oraz lakiernia. Kompleks zlokalizowany jest w nowej dla trójmiejskiej branży motoryzacyjnej dzielnicy – nieopodal Stadionu Energa Gdańsk.

Fot. City Motors Gdańsk
Fot. City Motors Gdańsk

Volkswagen jest drugą, najpopularniejszą marką wśród nowych samochodów osobowych na Pomorzu. W 2018 roku zarejestrowano tutaj ponad 5000 nowych aut z logo VW.

Fot. City Motors Gdańsk
Fot. City Motors Gdańsk

Dealer City Motors rozpoczął swoją działalność pod koniec 2016 roku, przejmując obiekt od firmy Fota-Groblewski. Salon zlokalizowany przy Jagielońskiej na gdańskim Przymorzu, po przeniesieniu się firmy do nowego obiektu, całkowicie zniknie, a teren po nim zostanie zaadoptowany na inne potrzeby – w tym mieszkaniowe.

Zobacz również: Nowy dealer Volkswagena w Trójmieście – City Motors

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Policjanci interweniowali w sprawie ciężarówki jadącej autostradą pod prąd

W środę 14 kwietnia policjanci z Pruszcza Gdańskiego interweniowali na autostradzie A1. Samochód ciężarowy z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *