poniedziałek , 12 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Targi „Wiosna w ogrodzie” z motoryzacyjnym tłem

Targi Wiosna w ogrodzie - Auto Plus i BMG Goworowski-1440758W miniony weekend, w Pomorskim Centrum Hurtowym RENK odbyła się XV edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem WIOSNA W OGRODZIE. Udział w imprezie biorą projektanci terenów zielonych oraz doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski, ale także trójmiejscy dealerzy nowych samochodów. W tym roku były to firmy BMG Goworowski oraz Centrum Motoryzacyjne Auto Plus. 

Na wystawie prezentowany były najnowsze trendy i możliwości aranżacji ogrodowych zaprezentowane przez profesjonalistów, którzy na co dzień tworzą tereny zielone.

Dodatkową szeroką ofertę produktów przygotowali producenci zdrowej ekologicznej żywności, miodów, win, miodów pitnych, a także wyrobów twórców ludowych.

Targi Wiosna w ogrodzie - Auto Plus i BMG Goworowski-1440752

Na stoiskach motoryzacyjnych zobaczyć można było najnowszego SUV’a w gamie marki Alfa Romeo – model Stelvio, który został zaprezentowany przez Centrum Motoryzacyjne Auto Plus. Ponadto dealer wyeksponował Jeep’a Grand Cherokee oraz Rengade i dostawcze modele Fiata – Ducato i Doblo.

Firma BMG Goworowski przywiozła do Centrum Hurtowego RENK samochody marki Mercedes-Benz: GLA, Klasę E All Terrian i GLC 43 AMG oraz Mazdy: 3, 6 i crossover’a CX-3.

Kolejna edycja „Wiosny w Ogrodzie” odbędzie się w przyszłym roku.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Raport] Budowa drogi ekspresowej S6

Przedstawiamy nagranie wideo, przedstawiające zaawansowanie prac na budowie drogi ekspresowej S6 Słupsk – Gdańsk, na …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *