Slider

Tłumy w salonie – Noc Muzeów 2019 w Toyota Walder Rumia

Noc Muzeów 2019 w salonie Toyota Walder w Rumi-01508Dealer Toyota Walder po raz kolejny zorganizował w swoim salonie w Rumi „Noc Muzeów”. Ogólnopolska akcja, ale w motoryzacyjnym wydaniu w lokalnym salonie, okazała się świetnym pomysłem na przyciągnięcie klientów, miłośników marki oraz przypadkowych gości. Poza ekspozycją klasycznych modeli, w salonie czekało na odwiedzających wiele atrakcji, nie tylko związanych z samochodami. 

Dla gości przygotowano między innymi degustację sushi oraz tradycyjnych ciasteczek z wróżbą, pokazy tańca oraz gimnastyki sportowej, konkursy z nagrodami i przede wszystkim zdradzono trochę techniki budowy samochodów.

Dużym zainteresowanie miłośników motoryzacji cieszyły się przepołowione modele silnika, skrzyni biegów, a także akumulatorów z hybrydowych modeli Toyota. Część z nich, można było wprawić w ruch za pomocą korby, co umożliwiło poznanie na przykład sposobu w jaki pracują czterosuwowe silniki spalinowe – z dokładnym ruchem tłoka w cylindrze, pracą rozrządu i całego systemu napędu.

Wśród eksponatów samochodowych znalazły się kultowe modele Toyoty z lat 80-tych i 90-tych. Najstarszymi były Land Cruiser oraz Celica, ponadto w salonie zaparkowały dwa egzemplarz Corolli, w tym jedna w wersji 4WD, czyli z napędem na 4 koła oraz RAV4 II generacji, która produkowana była w latach 2000-2005. Bezpośrednio przy wejściu prezentowany był model AE92 – jest to stosunkowo rzadko spotykana w Polsce odmiana Corolli.

Do dyspozycji dzieci dealer oddał model Aygo… który najmłodsi klienci mogli dowolnie przyozdobić własnymi malunkami. Starsi klienci oglądali z kolei nowości z „Potęgi 7 premier”, którymi chwali się w tym roku Toyota. Były to nowe modele RAV4, Camry oraz Corolla w trzech odmianach nadwoziowych: sedan, hatchback oraz kombi. W tym roku dołączą do nich jeszcze sportowa Supra oraz rodzinny van PROACE City Verso. Ponadto, przed salonem zaprezentowano także nowego crossover’a od Lexus’a, czyli luksusowej marki Toyoty. Był to model UX, który niedawno zadebiutował oficjalnie w salonie Lexus Trójmiasto.

Noc Muzeów w salonie Toyota Walder stała się już wizytówką tego dealera i jest to w tej chwili jedyna tego typu akcja wśród trójmiejskich salonów samochodowych. Należy się spodziewać, że firma powtórzą je zapewne w przyszłym roku – jeśli tak się stanie – polecamy i zachęcamy do wzięcia w niej udziału.

Noc Muzeów 2019 w salonie Toyota Walder w Rumi-01525

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Dealerzy stawiają na nowe kanały komunikacji internetowej: vlogi i blogi dealerów z Pomorza

Blogi i Vlogi – coraz więcej dealerów szuka nowych kanałów dotarcia do swoich Klientów. Firmy …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *