środa , 10 sierpnia 2022
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Baner_Cupra_Plichta_marzec_2022
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Nyar_2022_Volvo_Plichta_750x200_S90
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow

Toyota Carter wydała 20 hybrydowych taksówek firmie EcoCar. Kolejne są w drodze.

Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04131O takiej transakcji marzy każdy salon samochodowy. Dealer Toyoty z Gdańska, firma Carter, dostarczyła dzisiaj swojemu klientowi, firmie taksówkowej EcoCar, 20 sztuk hybrydowej Toyoty Auris w wersjach Kombi.

EcoCar to alternatywa dla osób korzystających z taksówek, ponieważ firma oferuje wyłącznie nowe, hybrydowe pojazdy oraz wygodne formy zapłaty, w tym możliwość płatności kartą w każdym swoim samochodzie.

Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04117

EcoCar S.A. wyróżnia się spośród konkurencji unikalnym, na rynku przewozów taksówkowych, stylem prowadzenia działalności. Jednolita i w 100% licencjonowana flota należy do firmy. Pomimo że spółka istnieje od zaledwie dwóch lat i startowała na rynku z 50 taksówkami, zdążyła już zdobyć zaufanie wielu klientów w Warszawie i we Wrocławiu. Wszystko za sprawą polityki jakościowej i orientacji na pasażerów.

Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04141

Firma dba również o ekologię, jednym z jej priorytetów jest wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju w trosce o środowisko naturalne. Klienci otrzymują wysoką jakość oferowanych usług w przystępnej cenie, ponieważ przy zamówieniu przez aplikację mobilną EcoCar stawka za km przez całą dobę i w całym Trójmieście wynosi 2,40 zł.

Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu Eco Car S.A.
Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu Eco Car S.A.

Zdecydowaliśmy się na samochody marki Toyota ponieważ ważna jest dla nas niezawodność naszych pojazdów. Taksówka zarabia, gdy jest w ruchu, nie możemy sobie więc pozwolić na długie postoje w serwisie. Ponadto Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04125modele Auris, które wybraliśmy są wygodne, pojemne i przede wszystkim ekologiczne, za sprawą hybrydowego napędu – informuje Aneta Ogrodniczek, Prezes Zarządu Eco Car S.A.

Podczas uroczystego przekazania samochodów w siedzibie firmy Carter, wręczone zostały kluczyki do nowych taksówek zatrudnionym kierowcom. Od piątku, 25 września firma na dobre rozpocznie swoją działalność w Trójmieście.

Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04144

Samochody wyjadą na trójmiejskie drogi za pośrednictwem firmy Toyota Carter Gdańsk, która jako pierwsza firma na wybrzeżu, ma już doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze hybrydowych taksówek. – Współpraca z EcoCar to ważny moment w naszej polityce upowszechniania napędów hybrydowych wśród korporacji taksówkowych. Ekonomicznie i ekologicznie – to właściwy kierunek rozwoju tego rynku – mówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Dzisiaj dostarczyliśmy 20 egzemplarzy nowych Toyot Auris, ogółem zamówiono u nas 50 sztuk z opcją na kolejne. Docelowo może być ich nawet 200 – dodaje.

Toyota Auris EcoCar CarterTaxi-04116

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Przedpremierowo – nowe, elektryczne Renault Megane e-Tech w Renault Zdunek

Długo wyczekiwana nowość spod znaku Renault – nowe wcielenie popularnego kompaktowego Megane, dotarło do Trójmiasta. …

2 komentarze

  1. Nie jest nowością że Aurisy w hybrydzie najmniej palą właśnie na mieście, także wybór takich samochodów dla korporacji taksówkarskich jest uzasadniony. Myślę że dla klientów mało ważne jest jaki silnik pod maską ma samochód który go wiezie, grunt żeby cena za to była niska.

  2. Czyżby hurtowo zadziałała promocja 100% vat bez krat czy jak to tam leci? Raz miałem okazję jeździć taką taksówką w Warszawie. Jedyną różnicą jaką zauważyłem była cena za kurs. Jakieś 10% mniej zapłaciłem niż standardowo w innych firmach taksówkarskich. Podróż niczym się nie różniła także po co przepłacać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.