środa , 14 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Carter.pl

Toyota dla obywatela – czyli sprzedaż dla klientów indywidualnych

Yaris blue
Fot. Toyota Carter

Pierwszy kwartał tego roku w Polsce nadal należy do Toyoty. W rankingach sprzedaży nowych samochodów marka uplasowała się na drugim miejscu po Skodzie, z wynikiem 9853 nowych aut. To o  7,65 proc. więcej w porównaniu z poprzednim rokiem. Dobry wynik Toyoty potwierdza się w polskim rankingu najlepiej sprzedawanych modeli, w którym Toyota Yaris zajęła drugą lokatę, po Skodzie Octavii.

Toyota Carter Gdańsk to czołowy trójmiejski dealer, który współpracuje z klientami indywidualnymi, dlatego bardzo nas cieszy pierwsze miejsce marki w rankingu rejestracji na osoby prywatnemówi Maja Lesińska z Toyota Carter Gdańsk. – Na koniec marca klienci indywidualni kupili i zarejestrowali 5 002 osobowe Toyoty. Jak widać Toyota to marka obywatelska.

W pierwszym kwartale tego roku 65 procent klientów Toyota Carter Gdańsk to klienci indywidualni Początek roku to czas Yarisa – który stanowi 30 procent sprzedaży. Kolejne 30% to Corolla i Auris. Wzrasta dynamika sprzedaży RAV4. Jeżeli do tego dodamy rychłe pojawienie się zmodernizowanych modeli Avensis i Auris , możemy śmiało powiedzieć, że to będzie dobry rok dla przedstawicieli Toyoty.

Źródło: Toyota Carter

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *