wtorek , 13 kwietnia 2021
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Fot. Toyota Walder

Toyota Walder dostarczy 181 nowych hybrydowych Aurisów Grupie ERGO Hestia

181 nowych hybrydowych Aurisów – tak potężną flotę dealer Toyota Walder dostarcza Grupie ERGO Hestia. To największa hybrydowa flota w historii dealera, a także największa w północnej Polsce w sieci dealerskiej Toyoty.

Grupa ERGO Hestia współpracuje z nami już kilka lat. Jest to jednak pierwszy raz, kiedy Grupa ERGO Hestia zamiast samochodów z konwencjonalnym napędem, wybrała napęd hybrydowy dla wszystkich zakupionych modeli.

Jarosław Omelańczuk, kierownik działu handlowego Toyoty Walder ze stacji w Chwaszczynie

Należy wspomnieć, że Toyotę Walder, obok Grupy ERGO Hestia, obdarzyły zaufaniem takie firmy jak Polnord, Euro Styl czy Klima-Therm.

Dealer Toyota Walder plasuje się w grupie najlepszych dealerów Toyoty w Polsce. W roku 2015 udało nam się pokonać próg 1300 sprzedanych samochodów nowych. Jesteśmy także dealerem, który posiada największą flotę samochodów z napędem hybrydowym – hybrydowe Toyoty użyczane są bezpłatnie naszym Klientom w trakcie serwisowania samochodów lub napraw blacharsko – lakierniczych. Z dumą możemy powiedzieć, że kolejny raz osiągnęliśmy wielki sukces. Poprzeczkę stawiamy sobie coraz wyżej i nie spoczywamy na laurach.

Magdalena Senkowska specjalista ds. marketingu salonów Toyota Walder

Źródło: Toyota Walder

 

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Klasyki przejadą przez Trójmiasto i rozpoczną w ten sposób sezon

Klasyczne rozpoczęcie sezonu zabytkowej motoryzacji w Trójmieście to cykl spotkań, które od kilku lat organizowane …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *