344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. Toyota Walder

Toyota Walder najlepsza w Polsce – sprzedała 463 samochody od początku roku

Mogłoby się wydawać, że niewielka wieś Chwaszczyno granicząca z Gdynią i Gdańskiem, której liczba mieszkańców nie przekracza 3 tysięcy, w sieci Toyoty liczącej aż 63 autoryzowane stacje, jest niewiele znaczącym graczem. Jednak okazuje się być numerem jeden w kraju.

To prawda – nie mamy siedziby w centrum Gdańska, Sopotu czy Gdyni. Nie znajdujemy się przy głównej drodze, którą codziennie jeżdżą setki, a może nawet tysiące samochodów. Nasz piękny salon znajduje się w środku pola – śmieje się Magdalena Senkowska, specjalista ds. marketingu salonów Toyota Walder. Pozornie niekorzystna lokalizacja salonu okazuje się być kluczem do sukcesu.

Fot. Toyota Walder
Fot. Toyota Walder

Toyota Walder to firma rodzinna. Pielęgnowane są w niej tradycyjne wartości – Klient i jego satysfakcja oraz zadowolenie to priorytet dealera od 25 lat. W tym roku firma świętuje swoje ćwierć wieku na rynku, dziękując tym samym każdemu Klientowi z osobna za wielkie zaufanie – zaufanie budowane latami procentuje w postaci wielkich sukcesów firmy.

Toyota Walder to jedyny trójmiejski dealer tej marki posiadający w 100% lokalny, kaszubski kapitał. Wszystkie samochody opuszczające stacje w Chwaszczynie i Rumi są sprzedawane bezpośrednio przez dealera – nie sprzedajemy samochodów przez żadną inną stację, nie windujemy wyników, przekazujemy zawsze realne dane – mówi Jarosław Omelańczuk, kierownik działu handlowego salonu Toyota Walder Chwaszczyno. Zawsze jesteśmy skromni, ale taką informacją nie sposób się nie chwalić!

Dwa pierwsze miesiące nowego roku pokazały, że lokalizacja nie jest sprawą pierwszorzędną. Z dumą chwalimy się największą flotą nowych hybrydowych Aurisów w północnej Polsce, którą przekazujemy Grupie ERGO Hestia – dodaje Jarosław Omelańczuk – 181 hybryd, to największa flota dealera. Dziękujemy za zaufanie!

Zobacz również: 181 Aurisów od Toyoty Walder trafi do ERGO Hesta

Fot. Toyota Walder
Fot. Toyota Walder

Stacja w Chwaszczynie wyprzedziła wszystkich dealerów w sieci – sprzedaż przekroczyła liczbę 360 samochodów nowych – dołączając do tego sprzedaż drugiej stacji dealera Toyoty Walder z siedzibą w Rumi – liczba ta wzrasta do dokładnie 463 samochodów! To absolutny rekord!

Największy udział w strukturze sprzedaży stanowiły hybrydowe Aurisy, Aurisy z konwencjonalnym napędem, Yarisy, Corolle oraz Avensisy. Toyota Walder może się także pochwalić wysokim wzrostem sprzedaży najmniejszej Toyoty z całej gamy, czyli Aygo.

To wielki powód do dumy. W naszych głowach już strzelają korki szampana, ale nie osiadamy na laurach. Dążymy do osiągania kolejnych sukcesów – oby tak spektakularnych, jak ten – dodaje Magdalena Senkowska. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom – bez nich nie byłoby nas w tym miejscu, w którym jesteśmy. Bez nich nie osiągalibyśmy takich sukcesów! Działamy dla Was! Dziękujemy za zaufanie – jesteśmy niesamowicie dumni i wzruszeni.

Źródło: Toyota Walder

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

W Gdańsku rozpoczął działalność nowy dealer AutoDiscover – w ofercie auta zza Oceanu

W Gdańsku – Oliwie, pod adresem Aleja Grunwaldzka 355, rozpoczął działalność nowy salon samochodowy. Należy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *