sobota , 16 października 2021
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Toyota Walder

Toyota Walder rozpoczyna rok jako nr 1 w sprzedaży aut użytkowych!

Największy trójmiejski dealer Toyoty odnotowuje kolejne sukcesy sprzedażowe. Rok 2017 zamknął rekordową ilością, blisko 1800 sprzedanych aut.

Początek 2018 roku zapowiada się dla nas równie obiecująco – informuje Aneta Janczewska, Marketing Manager w Toyota Walder – Już teraz możemy się pochwalić, że styczeń zamknęliśmy jako numer 1 w sprzedaży aut użytkowych w całej sieci Toyoty w Polsce.

W ofercie sprzedażowej samochodów z tego segmentu Toyota proponuje modele:

  • PROACE – najchętniej kupowany samochód użytkowy z oferty trójmiejskiego dealera.
    Na jego nieustannie rosnącą popularność wpływa między innymi 11 kombinacji nadwozia
    i długości, szereg konfiguracji drzwi tylnych oraz bocznych, 3 miejsca z przodu, pakiety wykończenia przestrzeni bagażowej a także zaczepy do mocowania ładunku. Wszystko to sprawia, że Proace jest samochodem, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, doceniających legendarną niezawodność Toyoty.
  • PROACE Verso – kontynuator tradycji tworzenia wszechstronnych mikrobusów. Zastosowane w nim praktyczne rozwiązania, umożliwiają podróżowanie w przestronnym wnętrzu, które sprosta wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Do niewątpliwych atutów tego samochodu należy też połączenie przemyślanych funkcji, zaawansowanych silników diesla oraz innowacyjnych technologii.
  • Hilux – kultowy pickup, który zadebiutował na rynku dokładnie 50 lat temu i dowiódł swej niezawodności w każdym zakątku świata. Ulepszona rama i nadwozie zapewniające większą wytrzymałość w połączeniu z nowym, bardzo atrakcyjnym wyglądem, wysokiej jakości elementami wnętrza i zwiększonym uciągiem sprawiają, że Hilux nie ma sobie równych.

Toyota Walder z salonami zlokalizowanymi w Chwaszczynie oraz Rumi to jedyny trójmiejski przedstawiciel marki, który posiada w 100% lokalny kapitał. Tym bardziej cieszy fakt, że nasz lokalny biznes odnosi tak wielkie sukcesy w skali ogólnopolskiej – dodaje Aneta Janczewska.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Gdynia.pl] Na Trasie Kaszubskiej w Gdyni praca wre

Trasa Kaszubska rośnie w oczach, w tym także jej część znajdująca się w Gdyni. Węzły …

3 komentarze

  1. Mi się też dobrze jeździ modelami Toyoty. Co jakiś czas wypożyczam ich nowe modele w Panek i w sumie jestem za każdym razem zadowolony z ich możliwości jak i samego komfortu jazdy.

  2. Piątek, podobnie jak Antek, dowolnie interpretuje fakty, tak by pasowało do jego tezy. 1 4

  3. Szkoda w tym wszystkim jest tylko tego że zniszczyli to wszystko co było i nie chodzi tylko o Lubin ale i kolej np do Chocianowa gdyby wytrzymało to wszystko późną komunę i lata 90 może wyglądałoby to inaczej. Nastała era busów i nawet połączenia pks z połączeniami ciężko stoi w tym regionie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *