Strona główna / Wiadomości / Salony i serwisy / Aktualności / Toyota Walder zaprasza 28–29.09.2019 na Dni Otwarte jesiennej wyprzedaży

Toyota Walder zaprasza 28–29.09.2019 na Dni Otwarte jesiennej wyprzedaży

W dniach 28–29.09.2019 salony Toyota Walder zlokalizowane w Chwaszczynie i Rumi zapraszają na Dni Otwarte Jesiennej Wyprzedaży. Jest to wyjątkowa,  limitowana oferta cenowa dla wybranych modeli Toyoty, która obejmie wszystkie ich wersje wyposażenia.

W ten sposób Toyota chce złagodzić wzrost cen nowych samochodów w Polsce, spowodowany m.in. koniecznością przystosowania napędów do normy emisji spalin zgodnej z WLTP. Akcja potrwa do końca października.

Toyota a normy emisji spalin WLTP

W styczniu 2020 roku zaczną obowiązywać nowe, niższe normy emisji spalin dla aut osobowych. Producenci samochodów, chcąc im sprostać, będą musieli zmodyfikować swoje silniki, a nawet wprowadzić nowe ich generacje. Będzie się to wiązało z dodatkowymi kosztami, które spowodują wzrost cen nowych aut w kolejnych miesiącach.

Toyota już dziś spełnia warunki nowych norm środowiskowych. A wszystko to za sprawą rosnącej wciąż sprzedaży modeli z napędem hybrydowym oraz wyeliminowaniu z oferty samochodów osobowych z silnikami diesla.

W Europie udział hybryd w całkowitej sprzedaży osobowych Toyot przewyższa obecnie 50%. W Polsce przekraczamy właśnie 30% tego udziału i jest to tendencja rosnąca. Jednocześnie w grupie topowych modeli Toyoty (Corolli i RAV4 nowej generacji oraz C-HR) udział hybryd w całkowitej sprzedaży stanowi od 60% do 80%”.

Chcąc utrzymać pozytywną tendencję, wprowadzamy limitowaną ofertę cenową na wybrane modele z silnikami benzynowymi – informuje Jarosław Omelańczuk z salonu Toyota Walder Chwaszczyno. Obniżki dotyczą wybranych modeli Toyoty, np. rabat przy zakupie Yarisa wyniesie nawet 5000 zł, AYGO można będzie kupić ze zniżką 6 000 zł, Corolla Hatchback i TS Kombi będzie tańsza o 12 000 zł, Corolla Classic – o 16 000 zł, a Toyota C-HR – o 14 000 zł. Nowa Toyota RAV4 może otrzymać za darmo nawigację o wartości 3200 zł, kosztując przy tym, w wersji z silnikiem benzynowym 2.0, o 4000 zł mniej.

Nowa Corolla w atrakcyjnej cenie

Po raz pierwszy w Polsce Toyota pozwala sobie na tak szeroko zakrojoną akcję promocyjną.

Nowa generacja Corolli, która zadebiutowała na rynku w tym roku, już od czterech miesięcy jest najpopularniejszym samochodem w Polsce. Teraz Corollę Hatchback w wersji Active z silnikiem 1.2 Turbo można kupić już od 69 900 zł. Corolla Sedan nowej generacji kosztuje od 77 900 zł, a rabaty na ten model sięgają 9 000 zł.

To precedens, by tegoroczny topowy model będący w dodatku od kilku miesięcy liderem sprzedaży w Polsce otrzymał tak poważne wsparcie rabatowe. I mówimy tu o dobrze wyposażonej wersji Active, mającej w standardzie m.in. główne lampy LED, elektrycznie sterowane szyby wszystkich drzwi czy drugą generację pakietu systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense. A wszystko to w cenie poniżej 70 tys. złotych – opowiada Jarosław Omelańczuk. Wieloletnie inwestowanie w napęd hybrydowy stawia Toyotę w komfortowej sytuacji. Nie musi ponosić kosztów dostosowania napędów do rygorystycznych norm emisji i inwestuje te oszczędności w lepszą ofertę dla pozostałych wersji napędowych.

Na Dni otwarte Jesiennej oferty wyprzedażowej zapraszają salony Toyota Walder zlokalizowane w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58 oraz Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28. Będą one wówczas czynne w sobotę 28.09 w godzinach 8:00 – 15:00, a w niedzielę 29.09 w godzinach 10:00 – 14:00.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Moto3m TV] Użytkowa nowość w gamie Toyoty: nowa ProAce City Verso w Toyota Walder Chwaszczyno

W gamie marki Toyota debiutuje nowy, użytkowy model ProAce. Konstrukcyjnie samochód jest bliźniakiem Citroen’a Berlingo, ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *