Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
previous arrow
next arrow
Volvobanergrudzie2022750x200
moto3m_KIA_750x200
previous arrow
next arrow
Mat. prasowe

Traficar – nowoczesne i wygodne auta na minuty

Szukasz bezpiecznego i komfortowego środka transportu? W takim razie sprawdź ofertę Traficar! Firma proponuje nowoczesne usługi w atrakcyjnej cenie, jednocześnie dba o wysoką jakość obsługi klienta. Carsharing cieszy się coraz większą popularnością. Zobacz, dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Komfortowy samochód na minuty

Traficar kładzie duży nacisk na sterylność i czystość wnętrz pojazdów, dlatego regularnie je czyści i przygotowuje do jazdy. Klienci mogą parkować samochody w specjalnych strefach zaznaczonych na mapie. Jeśli zaparkują we wskazanym miejscu, otrzymują voucher na kolejne przejazdy. W ten sposób mogą sporo zaoszczędzić.

Firma jest liderem carsharingu w Polsce. Obecnie oferuje 1800 samochodów, systematycznie poszerzając swoją flotę. Proponuje nie tylko wygodne Renault Clio idealne do jazdy po mieście, ale także pojemne samochody dostawcze Renault Kangoo. Traficar nawiązał też współpracę z Express Rental Car. Dzięki temu do floty dołączyły również kompaktowe auta ze wspomnianej wypożyczalni.

Traficar stara się dostosować swoje usługi do potrzeb i oczekiwań klientów. Nie tylko zwiększa liczbę samochodów, ale również wyodrębnia specjalne strefy w poszczególnych miastach.

Jak skorzystać z usług Traficar?

Jazda z Traficar naprawdę się opłaca. Płacisz 1,50 zł za kilometr jazdy lub 49 zł za dobę i 60 groszy za km przy dłuższym wynajmie. Skorzystanie z Traficar jest bardzo proste! Najpierw musisz ściągnąć darmową aplikację na telefon. Dzięki niej możesz później otworzyć i zamknąć samochód. Jeśli chcesz zarezerwować auto, przygotuj komórkę, prawo jazdy i kartę płatniczą.

Aby założyć konto, musisz wypełnić formularz w aplikacji lub na stronie internetowej firmy. Po zweryfikowaniu danych osobowych możesz już swobodnie korzystać z usług. Spójrz na mapę i zarezerwuj jeden z dostępnych samochodów. Pamiętaj, że masz 15 minut, by do niego dotrzeć. Aby otworzyć auto, zeskanuj kod QR umieszczony na szybie. Kluczyki lub kartę znajdziesz w schowku. Wyjmij je i ruszaj w drogę!

Jeśli dotarłeś już na miejsce, wybierz odpowiednią funkcję w aplikacji. System zweryfikuje niezbędne parametry domykające. Nie musisz samodzielnie uiszczać opłaty, zostanie pobrana automatycznie z podpiętej karty płatniczej.

Fleetsharing – rozwiązanie dla firm

Traficar kieruje swoje usługi nie tylko do klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Ułatwia optymalizację kosztów podróży służbowych i utrzymania floty. Ofertę dopasowuje do potrzeb polskich przedsiębiorców, proponując wynajem aut dla firm na minuty.

Takie rozwiązanie może zrewolucjonizować rynek. Nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, ale także ogranicza też formalności do niezbędnego minimum. Przedsiębiorca zyskuje dostęp do nowoczesnego systemu przygotowanego przez Traficar. W ten sposób może na bieżąco monitorować, w jaki sposób pracownicy korzystają z samochodów służbowych. Raz w miesiącu otrzymuje fakturę zbiorczą z billingiem. Traficar udostępnia też kartę flotową, dzięki której pracownik może łatwo uregulować płatności za tankowanie i mycie samochodu oraz przejazdy płatnymi odcinkami dróg.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Ostatni etap prac na moście wantowym w Gdańsku. W sobotę zawężenie jezdni

Dobiegają końca prace konserwacyjne na moście wantowym im. Jana Pawła II w ciągu ul. Sucharskiego. …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *