Strona główna / Wiadomości / Służby mundurowe / Tragiczny wypadek motocyklowy w Kosakowie. Zginął rugbista Arki Gdynia
Fot. Policja

Tragiczny wypadek motocyklowy w Kosakowie. Zginął rugbista Arki Gdynia

Policjanci wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj na ulicy Derdowskiego w Kosakowie. W wyniku zderzenia motocykla z osobowym Mercedesem zginął 28-letni kierowca jednośladu.

Wczoraj około godziny 17.00 drużyny Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Derdowskiego w Kosakowie. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu śledczych do wypadku doszło, gdy 39-letni mieszkaniec Warszawy kierując pojazdem Mercedes jadąc w kierunku Kosakowa wykonał manewr skrętu i wówczas doszło do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka motocyklistą. Obrażenia jakich doznał 28- letni kierowca jednośladu okazały się śmiertelne. Ponadto do szpitala celem wykonania niezbędnych badań zostały przewiezione dwie osoby z Mercedesa. Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była zablokowana.

Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitych pojazdów. Kierującemu Mercedesem policjanci zatrzymali prawo jazdy. Śledczy z technikiem kryminalistyki, pod nadzorem prokuratora, zgromadzili ślady podczas oględzin. Szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku będą ustalane podczas policyjnego śledztwa.

Trwa sezon rowerowy i motocyklowy. Policjanci apelują do kierujących pojazdami o ostrożność oraz przestrzeganie przepisów kodeksu drogowego. Każdy z nas powinien kierować się zasadą ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu, propagować kulturalne zachowania na drodze oraz zwracać szczególną uwagę na pieszych, rowerzystów oraz motocyklistów.

Źródło: Policja

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

[Sportowy tydzień] BMW M4

BMW jest jednym z tych niemieckich producentów, którzy „świętą” literą M,przyozdabiają już niemal wszystkie modele ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *