wtorek , 16 kwietnia 2024
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
MB_EQ_Range_Gazeta_750x200_W
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
344851 PC Sopot_uzywane_750x300
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
moto3m_KIA_750x200
Volvobanergrudzie2022750x200
previous arrow
next arrow
Fot. mat.prasowe

Uber zaprasza na przejażdżkę supersamochodami

Ferrari 458 Italia, tysiąckonne Audi RS6 Sportmile czy Bentley Continental – to tylko niektóre modele samochodów, które 18 września będą woziły bezpłatnie użytkowników Ubera w Polsce w ramach akcji UberDRIVE. Aby zamówić supersamochód, wystarczy tego dnia skorzystać z aplikacji Uber w Warszawie, Krakowie lub Trójmieście.

Uber działa na polskim rynku już od roku Jest dostępny w Warszawie, Krakowie i Trójmieście, gdzie na stałe wpisał się w miejski krajobraz i zdobył uznanie użytkowników – jak wskazują wyniki przeprowadzonego niedawno badania IPSOS aż 95% z nich jest zadowolonych z korzystania z aplikacji*.

Z okazji pierwszej rocznicy obecności na polskim rynku Uber przygotował dla swoich użytkowników szereg atrakcji. Już w najbliższy piątek, 18 września, zaprasza na przejażdżki prowadzonymi przez kierowców precyzyjnych supersamochodami w ramach akcji UberDRIVE. Mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta będą mieli okazję zamówić przejazd jednym z samochodów dostarczonych przez Team Betsafe – międzynarodową drużynę sportowców różnych dyscyplin z Arturem Borucem na czele, startującą między innymi w legendarnym rajdzie Gumball 3000.

Gumball 3000 jest od 15 lat jednym z najpopularniejszych rajdów samochodowych na świecie. Przeznaczony dla pasjonatów aut klasy premium, przykuwa uwagę gwiazd i fanów motoryzacji. Wśród kierowców biorących udział w wyścigu Gumball 3000 są słynni sportowcy, przedstawiciele świata filmu i muzyki jak DeadMau5, Tony Hawk czy John Olson.

W ciągu ostatniego roku pojawiliśmy się w trzech polskich miastach, gdzie zdobyliśmy sympatię użytkowników i szybko staliśmy się częścią sieci transportu miejskiego. Chcieliśmy podziękować użytkownikom za lojalność wobec marki i entuzjastyczne przyjęcie w ciągu pierwszego roku naszej działalności. Dlatego przygotowaliśmy coś specjalnego zarówno dla naszych stałych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero chcą zacząć korzystać z Ubera. Wiemy, że spełniamy marzenia wielu z nich dając im możliwość przejażdżki autami klasy premium” – mówi Kacper Winiarczyk, Dyrektor Operacyjny Ubera w Polsce.

Jak to działa?

Aby zamówić supersamochód w stylu Gumball 3000 wystarczy 18 września otworzyć aplikację Uber i wybrać opcję przejazdu UberDRIVE. Funkcja ta będzie dostępna w godzinach 13:00 – 22:00 w Warszawie, Krakowie i Trójmieście. Przejazdy będą całkowicie bezpłatne i ograniczone czasowo do 15 minut, aby dać szansę jak największej liczbie użytkowników na doznanie wrażeń związanych z jazdą samochodem klasy premium.

Dodatkowo, osoby, które jeszcze nie skorzystały z Ubera, mogą zarejestrować się ze specjalnym kodem promocyjnym UBERDRIVEPL o wartości 40 złotych na pierwszy, standardowy przejazd (link do formularza rejestracyjnego: get.uber.com/go/UBERDRIVEPL).

Jakie samochody biorą udział w akcji?

Wśród supersamochodów, którymi 18 września będą mogli podróżować mieszkańcy Warszawy, Krakowa i Trójmiasta są:
Audi RS6 Sportmile to prawdziwy pogromca szos. Samochód napędza silnik o mocy 1000 KM +, dzięki któremu osiąga on prędkość 100km/h w 2,8 sekundy.
Ferrari 458 Italia osiąga prędkość 100 km/h w 3,5 sekundy. To ekskluzywne włoskie auto, o którym śnią miłośnicy motoryzacji, kosztuje ponad milion złotych. Napędza je 5,5-litrowy silnik o mocy 570 KM. Wskazówka na liczniku Ferrari 458 Italia pokaże maksymalnie 340 km/h.
Bentley Continental GT to uosobienie stylu i angielskiej elegancji. Luksusowy samochód napędzany silnikiem V12 o mocy 550 KM. Pozwala on rozpędzić się do setki w 4,8 sekundy i potrafi osiągnąć prędkość 318 km/h.
Ford Mustang GT 5.0 to samochód-legenda, postrach słynnej Route 66. Dzięki silnikowi o pojemności 5 litrów rozpędza się do setki w 4,8 sekundy.
NISSAN GT-R Black Edition to obecnie najszybszy seryjnie produkowany japoński samochód. Inżynierowie wyposażyli go w dwa sprzęgła, dzięki którym możliwe jest skrócenie czasu zmiany położenia. 600 KM pod maską przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że samochód rozpędza się do setki w zaledwie 2,7 sekundy.
Porsche Cayenne GTS LIFT to superszybki, wykonany z niemiecką precyzją samochód klasy SUV. Mimo sporych gabarytów Porsche Cayenne zachowało drapieżną sylwetkę, adekwatną do swoich możliwości. Silnik o mocy 440 KM pozwala się jej rozpędzić do 100 km/h w 5,1 sekundy.

O Uberze

Uber to firma technologiczna, która łączy użytkowników aplikacji z kierowcami, którzy korzystają z platformy w czasie rzeczywistym, aby współdzielić swój przejazd z innymi. Platforma Uber oferuje aktualnie alternatywę transportu w ponad 330 miastach w 60 krajach na całym świecie, pomagając rozwijać to jak ludzie poruszają się po swoim mieście.

Zanim partner będzie mógł korzystać z platformy Uber, firma przeprowadza rygorystyczne i szczegółowe kontrole dotyczące zarówno jego osoby, jak i pojazdu. Ponadto, tak jak w przypadku innych usług oferowanych przez Ubera w różnych krajach, zanim użytkownik wsiądzie do samochodu, za pośrednictwem aplikacji na smartfona otrzymuje zdjęcie partnera, jego imię oraz numer rejestracyjny pojazdu, a po zakończeniu podróży – email z podsumowaniem swego przejazdu, w tym dokładny przebieg trasy oparty na danych z systemu GPS. Ponadto każdy kierowca korzystający z platformy, każdy samochód i każdy przejazd są w pełni ubezpieczone.

W Polsce usługa dostępna jest w Warszawie, Krakowie i Trójmieście.

Źródło: uber.com/pl/

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Grupa Plichta zbuduje nowy salon Kia w Olsztynie

W Tomaszkowie na południe od Olsztyna, przy obwodnicy miasta, powstanie nowy salon marki Kia. Inwestorem …

Jeden komentarz

  1. Jaka szkoda, że te akcje są tak rzadko! 🙁
    Tutaj są szczegóły UberDrive bo nie podaliście strony 😛 http://betsafeteam.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *