wtorek , 28 września 2021
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
ds-4-moto3m-750x200
Baner-MB-Witman-750x200-stycze-2021
BnaerToyotaWalder-nowaToyotaHighlander750x200luty2021
Baner_Porsche_Centrum_Sopot_wrzesień2021_Taycan
previous arrow
next arrow
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
Volv Car Plichta Gdynia - baner czerwiec
previous arrow
next arrow
Fot. Grupa Makurat

Ubezpieczenie za serwisowanie – akcja promocyjna „Bezpieczny Patrol Grupy Makurat”

Czy w serwisie można robić coś więcej niż serwisować samochody? Okazuje się, że tak. Projekt „Bezpieczny Patrol” Grupy Makurat powstał z potrzeby i chęci zwiększania świadomości w temacie bezpieczeństwa w różnych dziedzinach życia. Letnia odsłona projektu dotyczyła możliwości sprawdzenia auta przed wyjazdem wakacyjnym na preferencyjnych warunkach w autoryzowanym serwisie VW, Seta, Cupra, Skoda i VW Dostawcze w Gdańsku, przy ul. Zawodników 2 (obok stadionu żużlowego).

Jesienna odsłona projektu nadal dedykowana jest w głównej mierze do naszych Klientów, których zachęcamy do sprawdzenia swojego samochodu i przygotowania się do jesiennej, często kapryśnej aury. Dodatkowym elementem wrześniowej kampanii jest to, że każdy Klient, który wykona usługę serwisową w kwocie pow. 300 zł brutto ma możliwość odbioru rocznego ubezpieczenia dla swojego dziecka zupełnie bezkosztowo! Wartość ubezpieczenia to 30 000 zł! Dzieci wracają do szkoły, więc zależy nam aby najbliższy rok szkolny był dla nich możliwie najbardziej bezpieczny – mówi Mirosław Makurat, właściciel Firmy. Naszym priorytetem jest pewność, że poruszamy się po drogach w pełni sprawnymi i bezpiecznymi samochodami, które przystosowane są do danej pory roku. Posiadając zarówno autoryzowany serwis jak i prężnie działający dział ubezpieczeń, warto było te tematy połączyć – dodaje.

Fot. Grupa Makurat

Co trzeba zrobić?

1) znaleźć specjalnie oklejone auto

2) zeskanować kod QR

3) zarejestrować się na stronie https://bezpiecznypatrol.com.pl/ (rejestrację można wykonać również poprzez bezpośrednie wejście na stronę).

i czekać na telefon Doradcy.

Dla Grupy Makurat aspekt edukacji jest bardzo istotny, dowodem na to jest objęcie patronatem klasy zawodowej w Kartuzach. Uczniowie tej klasy przez cały rok mają możliwość odbycia praktyk w centrali Firmy – Pępowie, gdzie mieści się autoryzowane Centrum Napraw Powypadkowych Grupy VGP oraz Autoryzowany warsztat blacharski Tesla.

Skomentuj

komentarzy

Zobacz również

Kurs na prawo jazdy kat. A. Cena, formalności, potrzebny sprzęt

Kurs na prawo jazdy kat. A to koszt ok. 1500-2600 zł . Cena zależy od …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *